05137505

سفر 18 ساعته در دبی

132 10 شهریور 1398
سفر 18 ساعته در دبی
سفر 18 ساعته در دبی

بقدری در دبی مکان های گردشگری وجود دارد که اگر شما یک هفته هم زمان برای بازدید داشته باشید باز هم نمی توانید همه جای آن را ببینید. اما، اگر کمتر از 24 ساعت زمان داشتید چه باید کرد ؟ با یه جا دیگه همراه باشید برای لیستی از بهترین و بزرگترین مکان های گردشگری مناسب یک روز تا از زمان خود استفاده بهینه را کرده باشید.
برای خرید بلیط هواپیمای دبی قیمت مناسب کلیک کنید.

8 صبح

روز خود را با یک رانندگی صبحگاهی در بیابان شروع کنید. تورهای نیم روزه در Arabian Adventures موجود است. این تورها از میان صحرای دبی حرکت می کنند ، جایی که شما می توانید برخی از حیوانات وحشی را ببینید ، سوار بر شتر شوید ، یک میان وعده های سبک میل کنید و حتی سعی کنید سند بورد (sandboarding) را تجربه کنید. برای این تفریح، باید از قبل جدول زمان بندی را چک کنید زیرا نسبت به فصل سفر شما ممکن است شلوغ باشد.

12:30 ظهر

برای تهیه یک غذای اماراتی در وعده ناهار مستقیماً به چای خانه های عرب در بور دبی بروید. یک کافه کوچک ، واقع در یک خانه با برج بادگیر سنتی در قلب محله تاریخی الفاهیدی، شما را با میراث فرهنگی غنی امارات آشنا کرده و با غذاهای خوشمزه از شما پذیرایی می کند.
 

دبی

2 بعد از ظهر

وقت آن است که در اطراف محله تاریخی الفاهدی (که قبلاً با نام البستاکیه شناخته می شد) قدم بزنید تا کوچه های پر پیچ و خم مملو از خانه هایی با رنگ های مرجانی را کشف کنید. در 1800 میلادی ، این مکان مرکز تجارت بازرگانان نساجی و مروارید بود. بسیاری از گالری های هنری زیبا ، موزه ها و مغازه های سوغات در ساختمان هایی که زمانی خانه های کارگران این منطقه بودند قرار دارند.

مستقیما به موزه قهوه بروید تا با خوردن یک قهوه دلچسب سرحال شوید. شما می توانید در آسایش و راحتی بنشینید و از یک قهوه خوشمزه لذت ببرید در حالی که آثار باستانی نقاشی شده در اطراف این موزه کوچک را نظاره می کنید.

سپس به گالری XVA در هتل هنری بوتیک XVA بروید.در حیاط سایه دار قدم بزنید و از آثار هنرمندان محلی و بین المللی لذت ببرید.

اگر زمان بیشتری دارید ، به مرکز تفاهم فرهنگی شیخ محمد بروید. در اینجا، بحث در مورد میراث و سنت های کشور بین گروه ها شکل می گیرد. این گروه ها جلسات 90 دقیقه ای در صبحانه ، نهار و شام برگذار می کنند. پس از شرکت در این جلسات می توانید پیاده روی در میان کوچه های الفاهیدی داشته باشید.
 

دبی

4 عصر

از الفاهیدی و به سمت بور دبی بروید. در طول مسیر ، از کنار قلعه الفاهیدی و موزه دبی عبور کنید. هزینه ورود به موزه فقط 3 درهم می باشد و گردش در آن یک ساعت طول می کشد. پس از خروج از این موزه، مستقیماً به بازار بروید ، جایی که می توانید با فروشندگان برای خرید چانه بزنید، ، از شال های پشمی و لامپ های موزایکی گرفته گرفته تا فرش های ایرانی و ادویه های عطر دار در این بازار یافت می شود. در یک کوچه باریک در کنار این بازار یک معبد کوچک هندو میتوان یافت.

5 عصر

مسیر خود را ادامه دهید تا به نهر دبی برسید، در اینجا می توانید یک abra (تاکسی رو آب) که فقط 2 درهم می باشد بگیرید و به طرف دیگر نهر دبی بروید، جایی که Deira souq را پیدا خواهید کرد. در اطراف این منطقه به گشت و گذار مشغول شوید. در اینجا بازارهای ادویه جات، طلا، پارچه های بافته شده، جواهرات اشرافی ، تعداد زیادی عطر و یک مجموعه سوغات عالی را پیدا خواهید کرد.
 

دبی

7 عصر

زمان آن رسیده به سمت مرکز شهر اپرای نمادین دبی بروید. از یک شام دلپذیر در این مکان لذت ببرید، در حالی که منظره برج خلیفه بزرگترین ساختمان دنیا روبروی چشمان شما می باشد.

8 شب

برای دیدن لیستی از برنامه های موجود به وب سایت اپرای دبی مراجعه کنید تا بتوانید یک نمایش را انتخاب کنید. اگر علاقه ای به اپرا ندارید، به جای آن به Dubai Mall بروید. مرکز خرید دبی یکی از بزرگترین مراکز خرید در دنیا می باشد.این مرکز خرید در كنار برج خلیفه و چشمه های رقص آب دبی قرار دارد كه هر 30 دقیقه نمایش های خوش منظره و جذاب خود را اجرا می كنند.
 

دبی

11 شب

حال زمان جشن و مهمانی هست برای کسانی که دنبال تفریحات شبانه هستند. در دبی زندگی شبانه دارای شهرت جهانی می باشد. در حالی که کافه ها و کلوپ های زیادی برای گشت و گذار وجود دارد، یکی از محبوب ترین مکان های شهر باغ Soho Garden است. از جمله تجربیات پرشور اواخر شب Drai دبی می باشد.

سفر 18 ساعته در دبی سفر 18 ساعته در دبی
مطالب مرتبط