05137505

12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان

274 05 شهریور 1398
12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان
12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان

تور مناسب برای اواخر تابستان

12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان

شاید رسیدن به انتهای تابستان و شروع دوباره مدارس و همچنین شروع بادهای پاییزی نشانه از پایان سفر های لذت بخش  تابستانی باشد. اما نزدیک شدن به اواخر تابستان موقعیت مناسبی برای تور های مسافرتی بسیار دلنگیزی می باشد. با وبسایت یه جا دیگه همراه باشید تا با تین تور ها بیشتر آشنا شوید.
درست است که روزهایی که به راحتی در کنار استخر و یا ساحل به استراحت می پرداختید گذشته است اما شروعی برای گردش در مکان های دیدنی سر پوشیده، یک موزه یا یک گالری بازدید از جشنواره های متنوع شروع فصل جدید دیدار مناظر زیبا با رنگ های پاییزی لطف و لذت خاصی دارد.
اما اگر شما بخواهید تمام تجربه های بالا و همچنین تجربه های تابستانی مانند برونزه شدن در کنار ساحل، احساس خوشایند نور خورشید بر روی پوست خود، لذت از مناطق گردشگری فضای باز نشستن در یک کافه زیبا و دلنشین در هنگام غروب را تجربه کنید راه حل کجاست ؟
شما نیاز دارید به سمت جنوب بروید ! بلی جنوب ! به سمت فرانسه، اسپانیا و ایتالیا بروید. جایی که هنوز تابستان همچنان بر تخت پادشاهی خود نشسته است. یا سفر به جنوب شرقی کناره های مدیترانه که همچنان هوا به سمت سردی نرفته است.
در زیر برای شما لیستی از مناطق زیبای دنشین که موجب می شود با سبد پری از خاطرات دلنگیز، دوربینی پر از عکس های زیبا و همچنین پوستی برنزه به خانه برگردید.

اسپانیا

 
تور

مادرید با دمای 27 درجه در اواخر تابستان

سفر به اسپانیا همیشه دلپذیر است، اما سفر به اسپانیا در اواخر تابستان به این معنا است که شما شانس بازدید از موزه رسمی پرادو را دارید.
موزه بزرگ هنری اسپانیا که در حال حاظر آثار هلندی هم در آ« یافت می شود. آثار هنرمندانی مانند : ورمیر، رامبراند و همچنین ولازکز در موزه یافت می شود. این موزه تا هفتم مهر ماه سال جاری باز می باشد.
جهت رزرو تور مادرید با قیمتی ارزان کلیک کنید.
ال رتیرو یکی از قشنگترین پارک های اروپا که در آن چشکه ها و بناهای تاریخی بسیار زیادی یافت می شود.

تور

والنسیا با دمای 28 درجه در اواخر تابستان

سومین شهر بزرگ اسپانیا به همراه جاذبه های بسیار گردشگری اما نسبت به بارسلونا کمتر به آن سفر می شود. شهر هنر و علم و شهری که در قرن پانزدهم به عنوان شهر داد و ستد، در یونسکو به رسمیت شناخته می شود.
ساحل مالواروزا ساحل اصلی والنسیا که در فاصله 5 کیلومتری شرق مرکز شهر قرار دارد.
جهت رزرو تور والنسیا با قیمتی ارزان کلیک کنید.
تور

پالما دی مایورکا با دمای 26 درجه در اواخر تابستان

شهری با جذابیت هایی برای یک گردشگری شبانه، مایورکا یکی از جذاب ترین شهرهای اسپانیا می باشد. جاذبه های این شهر از هنر مدرن هنرمندانی مانند پیکاسو و میرو گرفته تا قعله ای که به یک گالری هنری تبدیل شده است.
جهت رزرو تور پالما دی مایورکا با قیمتی ارزان کلیک کنید.

فرانسه

تور

مارسیل با دمای 24 درجه در اواخر تابستان

مارسیل یکی از شهر های دیدنی و زیبای فرانسه می باشد. جاذبه های این شهر سواحل زیبای جنوب فرانسه، انواع رستوران برای علاقه مندان به غذای دریایی و همچنین موزه تمدن اروپا را شامل می شود.
جهت رزرو تور مارسیل با قیمتی ارزان کلیک کنید.
تور

مون پلیه با دمای 25 درجه در اواخر تابستان

ممکن است در طول تابستان گردشگران کمی را به خود جذب کند اما فستیوال ها جشن های بسیار در اواخر تابستان و اوایل پاییز را در خود جای میدهد از این فستیوال ها میتوان به Beer Love Fest در 25 تا 30 شهریور و فستیوال بادبادک ها از 28 تا 30 شهریور و خیلی مراسمات دیگر را شامل می شود. رزرو تور مون پیله با قیمتی ارزان کلیک کنید.
تور

باستیا با دمای 24 درجه در اواخر تابستان

اگر میخواهید لذت آفتاب گرم و دلچسب فرانسه را در اواخر تابستان بچشید حتما به باستیا بروید به علت نوشیدنی هایش در فرانسه شهرت بسیار دارد.
جهت رزرو تور باستیا با قیمتی ارزان کلیک کنید..

پرتقال

تور

لیسبون با دمای 27 درجه در اواخر تابستان

شهری پر از آثار هنری برای علاقه مندان به هنر و فرهنگ می باشد. در موزه مجموعه براردو آثار هنرمندانی مانند پیکاسو و پولاک یافت می شود. همچنین در موزه ملی هنر آنتیگا آثار Durer و Holbein نگه داری می شود. شما میتوان با یک ساعت سفر با قطار به کنار ساحل برسید و از ان لذت ببرید.
جهت رزرو تور لیبسون با قیمتی ارزان کلیک کنید.

ترکیه

تور

استانبول با دمای 24 درجه در اواخر تابستان

استانبول ممتاز ترین شهر ترکیه با چشم انداز های بسیار زیبا و دلنشین، مسجد غول پیکر سلطان احمد گه خط افق را در بر گرفته است. از جشن ها و فستیوال های بسیار این شهر می توان به جشنواره قهوه در تاریخ 28 تا 31 شهریور اشاره کرد.
جهت رزرو تور استانبول با قیمتی ارزان کلیک کنید.

ایتالیا

تور

تریست با دمای 24 درجه در اواخر تابستان

شهری که سواحل دریای آدریاتیک ونیز را در خود جار داده است اما جمعیت شلوغ ونیز را ندارد. تریست می توان نام پایتخت قهوه ایتالیا را به خود اختصاص دهد. قدیمی ترین قهوه خانه آن به سال 1830 باز می گردد که مکانی دلپذیر برای شنیدن داستان های قدیمی می باشد.
جهت رزرو تور تریست با قیمتی ارزان کلیک کنید.
تور

باری با دمای 26 درجه در اواخر تابستان

به ندرت پیش می آید گردشگران به شهر باری در ایتالیا سفر کنند اما جاذبه های این شهر خالی از لطف نیست قلعه قرن دوازدهم از ساخت و ساز های نورمن یکی از این جاذبه ها می باشد، اما اگر دوست دارید یک سفر ایتالیایی دلچسب را تجربه کنید به سواحل این شهر سری بزنید.
جهت رزرو تور باری با قیمتی ارزان کلیک کنید.

یونان

تور

تسالونیکی با دمای 27 درجه در اواخر تابستان

شهری کوچکتر از آتن و همچنان با گذشته ای زیبا و آثار هنری ارزش مند مانند کاخ امپراتور گالریوس و معبد روتوندا که بسیار چشمگیر است.
اما این شهری است که دوست دارد برای گردشگران خود مهمانی برگذار کند، میتوان به جشنواره موسیقی Reworks در تاریخ 24 تا 31 شهریور اشاره کرد.
جهت رزرو تور تسلونیکی با قیمتی ارزان کلیک کنید.
تور

چانیا با دمای 25 درجه در اواخر تابستان

اگر به دنبال یک استراحتگاه دلپذیر در تور یونان خود هستید جانیا یک مکان عالی برای گردشگران می باشد. این شهر تا حدود شامل بندر هایی مانند بنادر ویز بوده و همچنین دیوار هایی متعلق به قرن شانزدهم می باشد.
جهت رزرو تور چانیا با قیمتی ارزان کلیک کنید.

در پایان می توان گفت در تمامی فصل های سال می توان زیبایی ها و آب و هوای مناسب جهت یک تور خاطره انگیز یافت، خود را فقط محدود به فصل تابستان نکنید.
 
12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان 12 شهر مناسب برای تور در اواخر تابستان
مطالب مرتبط