05137505

بهترین رستوران های کیش

74 26 بهمن 1398
بهترین رستوران های کیش
بهترین رستوران های کیش

رستوران های کیش

بسیاری از مسافرینی که به جزیره زیبای کیش سفر می کنند به دنبال رستوران های خوب جهت صرف غذا همراه با آرامش و کیفیت مناسب هستند. این جزیره دارای تنوع بسیاری از رستوران با منو های غذایی متفاوت و لذیذ است که دارای جذابیت های گوناگونی مثل نمای زیبای دریا، موسیقی زنده، نمایش و ... هستند. با تعدادی از این رستوران ها آشنا شویم.

رستوران میرمهنا

از یکی از بهترین رستوران های کیش بدون شک رستوران میر مهنا می باشد. این رستوران با قرار گیری در ساحل کیش دارای منظره زیبای دریا همراه با موسیقی زنده و منویی متنوع از غذاهای کبابی و دریایی می باشد که سازگار با هر ذائقه ای است. برخورد بسیار خوب پرسنل، محیط آرام و فضای دلنشین از دیگر مزایای این رستوران می باشد.
آدرس : کیش- نوار ساحلی- جنب هتل تاپ رز
شماره تلفن: 07644422855

رستوران میرمهنا

رستوران کوه نور

همانطور که از اسم این رستوران پیداس فضای داخلی این رستوران صخره ای و دارای نورپردازی خاصی است که در کنار این فضای دلنشین منویی از غذاهای جذاب و لذیذ قرار دارد که میزبان شما مسافرین گرامی می باشد.
آدرس: کیش- میدان امیر کبیر
شماره تلفن رستوران کوه نور کیش: 07644424808

رستوران کوه نور

رستوران پدیده شاندیز کیش

رستوران پدیده دارای شعبه های زیادی در سرتاسر کشور می باشد و جزو بهترین رستوران های کشور هستند. این رستوران زیبا با نمای زیبا و لنگری بزرگ در مقابل رستوران دارای جلوه ی زیبایی برای مسافرین می باشد. پرسنل خوش برخورد و محیط آرام این رستوران در کنار منویی متنوع مکان مناسبی برای صرف یک وعده غذایی می باشد.
آدرس: کیش- بلوار جهان- پشت هتل مارینا پارک

رستوران پدیده شاندیز کیش

رستوران توتی فروتی کیش

این رستوران به خاطر موقعیت مکانی مناسب خود که در کنار اسکله تفریحی کیش قرار دارد و نمای زیبای دریا مورد استقبال مسافرین قرار گرفته است. علاوه و موقعیت مکانی مناسب این رستوران دارای رستورانی چوبی بر روی بام خود است که دید زیبایی به دریا دارد.
آدرس: کیش- انتهای بلواردریا
شماره تماس: 09347698454

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران شاندیز صفدری

رستوران صفدری نیز مانند پدیده دارای شعبی در سراسر کشور است که به خاطر غذاهای لذیذ ایرانی و پرسنل خوش برخورد خود شهرت زیادی دارد. علاوه بر این شب ها در این رستوران می توانید از موسیقی زنده نیز لذت ببرید.
آدرس: جاده جهان، بین کشتی یونانی و کلبه هور
تلفن: 09020098076

رستوران شاندیز صفدری کیش

کافه رستوران طهرون

کافه رستوران طهرون با قرارگیری در ساحل اصلی جزیره و در نزدیکی اسکله تفریحی و محیط گرم و صمیمی خود همراه با انواع نوشیدنی، بستنی، کیک و تعدادی غذا مثل، پاستا، ساندویچ، بشقاب داغ و ... با کیفیت عالی و منظره زیبای دریا از صبحانه تا پاسی از شب میزبان مسافرین زیادی در طول سال می باشد. 
آدرس: کیش، جنب کیبل اسکی
تلفن: 09123038343

کافه طهرون کیش

رستوران ضیافه

رستوران ضیافه در بالای کافه طهرون قرار گرفته و دارای مناظر زیبایی از ساحل و دریا همراه با منویی از غذاهای عربی با طبخ حرفه ای می باشد که طعم و مزه ای جدید را در اختیار مسافرین همراه با کیفیت عالی قرار می دهد.
آدرس: کیش، جنب کیبل اسکی
تلفن: 07644425284

رستوران ضیافه کیش

رستوران هشتگ

رستوران هشتگ رستورانی محبوب برای صرف فست فود با کیفیت و حجم بالا همراه با فضایی دلنشین می باشد. شاید در کیش کمتر رستورانی با کیفیت بالا برای دوست داران فست فود باشد اما هشتگ جای خالی تمامی آنها را به تنهایی پر می کیند.
آدرس: بلوار امیرکبیر،روبروی کارتینگ،ساختمان هدیش،غرفه 212
شماره تماس: 07644467636

رستوران هشتگ کیش


 
بهترین رستوران های کیش بهترین رستوران های کیش
مطالب مرتبط