05137505

خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا حضوری؟

49 03 بهمن 1398
خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا حضوری؟
خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا حضوری؟
باتوجه به گسترس دنیای دیجیتال و اینترنت و راحتی دسترسی به آن خرید اینترنتی بلیط هواپیما به امری مرسوم تبدیل شده و مسافرین می توانند با مراجعه به سایت های فروش بلیط به راحتی بلیط مورد نظر خود به صورت آنلاین خریداری کنند.
اما هنوز این سوال برای خیلی ها مطرح است که خرید اینترنتی بلیط هواپیمای چه مزیت هایی نسبت به خرید حضوری آن دارد و اصلا سایت معتبر خرید بلیط هواپیما چه سایتی می باشد. حال ببینم چرا امروزه خرید اینترنتی بلیط هواپیما به این اندازه مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

مزیت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما

راحتی جستجو

شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی بلیط هوایپما مثل یه جا دیگه به راحتی و بدون اطلاف وقت که یکی از نکات بسیار مهم برای مسافرین کثیر السفر است بلیط خود را جستجو کرده و خریداری کنید.

مقایسه آسان

با چند کلیک ساده و جستجو بلیط هواپیما تمامی پرواز های موجود در روز مورد نظرتان را مشاهده می کنید و می توانید بر اساس زمان، قیمت، نوع هواپیما و ... آن ها را با یکدیگر و حتی با روزهای دیگر مقایسه کنید و بهترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما مورد نظرتان داشته باشید.

حق انتخاب

از آنجایی که می توانید با جسجتو بلیط مورد نظرتن تمامی پرواز های موجود در آن مسیر را مشاهده کنید طیف گسترده ای از پرواز در مقابل شما ظاره شده که به شما این حق انتخاب را می دهد بهترین گزینه را خرید کنید.

خرید در روز تعطیل

خرید حضوری محدود به مراجعه در زمان کاری دفتر هواپیمایی می باشد در حالی که شما به صورت 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل نیز می تواند خرید بلیط هواپیما داشته باشید و برای سفر خود برنامه ریزی کنید. بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

مزایای خرید بلیط از یه جا دیگه

مناسب ترین قیمت

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت یه جا دیگه شما شاهد پایین ترین قیمت موجود در بازار هستید که امر به دلیل جلب رضایت شما در تمامی فصول سال و تمامی بازه های زمانی رعایت شده و هر زمان به سایت یه جا دیگه مراجعه نمایید امکان خرید بلیط ارزان برای شما فراهم میباشد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه مسائل و مشکلاتی که در هنگام خرید ممکن است رخ دهد و یا مسافرین دارای سوال و یا نیامند یاری همکاران ما باشند تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مسافرین گرامی می باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از نکات بسیار مهم در امر پشتیبانی و خدمات پس از فروش بلیط هواپیما امکان کنسلی آنلاین بلیط خریداری شده است تا در هر زمان از شبانه روزی مسافرین خواهان کنسلی بلیط پرواز خود بودند این امکان برای آنها فراهم بوده و بتوانند با چند کلیک ساده این کار را انجام دهدند. سایت یه جا دیگه با برقراری این امکان در تلاش برای جلب رضایت بیشتر شما مسافرین گرامی می باشد.

محیط آسان و کاربرپسند

بسیاری از سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما دارای محیطی سخت و پیچیده هستند که باعث سردرگمی مسافر در هنگام رزرو بلیط می شوند. سایت یه جا دیگه با محیطی بسیار کاربرپسند و آسان و در عین حال سریع و دقیق بهترین عملکرد را در هنگام خرید بلیط هواپیما به مسافر ارائه می کند.

تاریخچه خرید

با ایجاد حساب کاربری در سایت یه جا دیگه شما می توانید هر زمان که خواستید خرید هایی که در گذشته انجام داده اید را به راحتی ببینید و حساب خود را مدیریت کنید.

در زمان خرید آنلاین بلیط هواپیما چه مدارکی لازم است؟

کارت ملی و یا گذرنامه

در هنگام خرید بلیط هوایپما اطلاعات مسافر و یا مسافرین باید دقیقا طبق کد ملی و یا گذرنامه مسافر وارد شود و مغایرتی در اسم و فامیل و کد ملی یا شماره گذرنامه مسافر وجود نداشته باشد وگرنه در زمان دریافت کارت پرواز احراز هویت دچار مشکل شده و کارت پرواز برای مسافر صادر نمی شود.

داشتن ایمیل

یکی از اطلاعاتی که در زمان خرید از شما دریافت می شود علاوه بر شماره تفن همراه، ایمیل است تا هم نسخه ای از بلیط خریداری شده به آن ارسال شود و هم در مواقع ضروری و عدم دسترسی به مسافر و تاخیر و یا تعجیل در پرواز علاوه بر اطلاع رسانی توسط تلفن همراه به ایمیل مسافرین اطلاعیه ارسال گردد.

کارت متصل به شبکه شتاب به همراه رمز دوم

برای پرداخت مبلغ قابل پرداخت بلیط در درگاه بانکی شما احتیاج به داشتن اطلاعات کارت بانکی و همچنین رمز دوم آن دارید تا بتوانید این عملیات را انجام دهید. برای دریافت رمز دوم با توجه به قوانین جدید بانک داری جمهوری اسلامی ملزم به فعال سازی رمز دوم پویا با مراجعه به بانک خود می باشید.
 
 
خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا حضوری؟ خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا حضوری؟
مطالب مرتبط