05137505

هتل های all و Uall و تفاوت های آنها

74 02 بهمن 1398
هتل های all و Uall و تفاوت های آنها
هتل های all و Uall و تفاوت های آنها

هتل های all  و uall  و تفاوت این دو از یکدیگر را بشناسیم

اول از همه به این نکته بپردازیم که all  و uall  اسم هتل یا بخشی از آن نیست و منظور از این دو واژه نوع خدماتی است که هتل ها به شما ارائه می دهند. شاید این اسم را بیشتر در هتل ها و تور های آنتالیا شنیده باشید. بله درسته درانتالیا معمولا هتل ها بای کی از این خدمات ارائه می شوند گرچه در کشورهای دیگر هم می توان هتل هایی با این خدمات پیدا کرد. خدمات آل و یو آل به این معنا است که تمامی خدمات و رستوران های هتل به صورت رایگان در اختیار شما می باشد اما با اندکی تفاوت و می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی از خدمات آن ها استفاده کنید. حال بیشتر با هر یک از این خدمات آشنا شویم.

هتل های آل و یوآل

هتل Uall  چه هتلی است و چه خدماتی ارائه می کند؟

هتل یوآل و یا Ultra inclusive به معنای این است که تمامی خدمات و امکانات هتل از جمله تفریحات داخل هتل، رستوران ها، نوشیدنی ها و هر آنچه که فکر کنید به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت در اختیار شماست و می توانید هر زمان که خواستید از این خدمات استفاده کنید.
همانطور که ابتدا گفتیم شاید اسم این هتل ها را بیشتر در تور آنتالیا شنیده باشد. به این دلیل که مسافرین شهر آنتالیا را برای استراحت جهت سفر انتخاب می کنند هتل های این شهر نیز تمامی خدمات مورد نیاز یک سفر را در داخل خود هتل در اختیار مسافر قرار می دهند.

هتل های آل و یوآل

هتل های all  چه خدماتی ارائه می کنند؟

هتل های آل یا all inclusive همانند هتل های یوآل تمامی خدمات و امکانات هتل را در اختیار شما قرار می دهند اما با اندکی محدودیت های زمانی و خدماتی. البته که هتل های آل نیز از لحاظ کیفیت و خدمات تفریحی نیز در سطح بالایی قرار دارند و مسافرین می توانند اوقات خوشی را در آن ها بگذرانند.

هتل های آل و یوآل

تفاوت هتل های آل و یوآل

همانطور که بیان کردیم این دو نوع خدمات اندک تفاوت هایی با هم دارند به این معنی که در هتل های یوآل شما محدودیتی در انتخاب نوع غذا یا نوشیدنی و خدمات دیگر ندارید اما در هتل های آل برای استفاده از بعضی از خدمات و غذا ها شاید مجبور به پرداخت هزینه آن باشید. 
تفاوت دیگر این دو در زمان ارائه خدمات است که در هتل های یوآل خدمات به صورت 24 ساعته در اختیار شما هستند اما در هتل های آل تا ساعت 12 شب امکان استفاده از خدمات رایگان دارید و برای استفاده بعد از این زمان باید هزینه آن را بپردازید.
هتل های all  و uall  دارای رستوران هایی با غذاهای مختلف مثل فست فود، سنتی، دریایی، سلف سرویس و ... هستند تا دربرگیرنده تمامی سلایق مسافرین باشند. در بعضی از هتل های شما شاید چندین رستوران با غذاهای مختلف هستید که برای استفاده از بعضی از آنها شاید احتیاج به رزرو قبلی داشته باشد.

هتل های آل و یوآل


 
هتل های all و Uall و تفاوت های آنها هتل های all و Uall و تفاوت های آنها
مطالب مرتبط