05137505

برترین ایرلاین های سال 2019

138 21 آذر 1398
برترین ایرلاین های سال 2019
برترین ایرلاین های سال 2019
نتایج به دست آمده در جوایز جهانی هواپیمایی ، که در سه شنبه 18 ژوئن 2019 در Musée de l’Air et de l’Espace du Bourget در نمایشگاه هوایی پاریس برگزار شد ، اعلام شد. رهبران شرکت های هواپیمایی و مدیران ارشد هواپیمایی از سراسر جهان برای دریافت جوایز 2019 خود در این رویداد شرکت کردند. در این مقاله می خواهیم به 10 ایرلاین که در این نمایشگاه به عنوان برترین ایرلاین های سال 2019 از نگاه مردم انتخاب شدند بپردازیم.

1. Qatar Airways

در یک زمان نسبتاً کوتاه ، قطر ایرویز مسیر هایش را به بیش از 140 مقصد در سراسر جهان افزایش داده است ، سطح خدمات عالی را ارائه می دهد که به این شرکت برتر برنده جایزه کمک کرده تا در جهان بهترین شود. شبکه قطر ایرویز به مقاصد تجاری و تفریحی را در سراسر اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا ، آسیا اقیانوسیه ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی پرواز دارد.

قطر ایر

2. Singapore Airlines

شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از مشهورترین شرکت های مسافرتی در سراسر جهان است. یکی از جوانترین ناوگان های هواپیمایی در جهان با شبکه گسترده پروازی در شش قاره ، سنگاپور ایر یک نماد قابل تشخیص در سطح بین المللی است و استانداردهای بالایی از مراقبت و خدماتی را که مشتریان از شرکت هواپیمایی سنگاپور انتظار دارند ارائه کرده است.

سنگاپور ایر

3.ANA All Nippon Airways

ANA All Nippon Airways بزرگترین شرکت هواپیمایی در ژاپن است. ANA که در سال 1952 تأسیس شد ، به حدود 80 مسیر بین المللی و بیش از 110 مسیر داخلی پرواز می کند. ANA از سال 1999 عضو اتحاد ستارگان شد. برنامه پرواز مکرر آن ، باشگاه مسافرین ANA ، بیش از 29 میلیون عضو دارد. ANA مشتری خوب و بزرگترین اپراتور Boeing 787 می باشد.

آنا ایر

4.Cathay Pacific Airways

گروه کاتای اقیانوس آرام مستقر در هنگ کنگ با پرواز به بیش از 200 مقصد در آسیا ، آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آفریقا ، با استفاده از یک ناوگان نزدیک به 200 هواپیما ، خدمات مسافری و باری را  ارائه می دهد. Cathay Pacific عضو بنیانگذار اتحاد جهانی oneworld است و Cathay Dragon یک عضو وابسته است.

کاتای ایر

5.Emirates

امارات که در سال 1985 تأسیس شد و فقط با دو هواپیما از دبی پرواز می ;vn، هم اکنون دارای بیش از 230 ناوگان هوایی است و در حال حاضر در بیش از 80 کشور جهان به بیش از 140 مقصد پرواز می کند. شبکه امارات به طور مداوم در حال گسترش است و بیش از 1500 پرواز هر هفته دبی را در مسیر خود به مقصد شش قاره پرواز می کنند.

امارات ایرلاین

6.EVA Air

EVA Air در سال 1989 تاسیس شد و عضو Star Alliance است. EVA به یک شبکه جهانی خدمات می دهد که آسیا و سرزمین اصلی چین را به اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه متصل می کند و بیش از 60 مقصد تجاری و توریستی را پیوند می دهد. EVA از مرکز آنها در فرودگاه بین المللی Taoyuan در تایوان فعالیت می کند.

اوا ایرلاین

7.Hainan Airlines

خطوط هوایی Hainan در ژانویه سال 1993 در استان Hainan تأسیس شد. در پایان ژوئن سال 2018 ، هواپیمایی هوین و شرکتهای تابعه آن بیش از 400 هواپیما در حال کار و 24 شرکت پایگاه / شعبه داشتند. شبکه هواپیمایی Hainan هواپیمایی چین ، نقاط بسیاری در آسیا را پوشش می دهد و تا اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه جنوبی گسترش می یابد.

هاینان ایر

8.Qantas Airways

Qantas که در سال 1920 تأسیس شد ، حامل پرچم استرالیا و عضو موسس اتحاد هواپیمایی Oneworld است. هم اکنون Qantas بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی استرالیا است.
کانتاس ایر

9.Lufthansa

لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی در آلمان و یکی از پنج عضو موسس Star Alliance است. قطب اصلی لوفت هانا فرودگاه فرانکفورت است که فرودگاه مونیخ قطب اصلی خطوط هوایی است.
لوفتانزا

10.Thai Airways

Thai Airways هواپیمایی حامل پرچم تایلند است که در سال 1988 تشکیل شده است. Thai Airways عضو موسس Star Alliance است. از جمله شرکت های تابعه آن ، Thai Airways با استفاده از ناوگان بیش از 90 هواپیما به 37 مقصد در 37 کشور جهان پرواز می کند. شعار شرکت "نرم مثل ابریشم" یک نام تجاری کلیدی است.
تای ایرویز

 
برترین ایرلاین های سال 2019 برترین ایرلاین های سال 2019
مطالب مرتبط