05137505

خرید تور اورگوپ و 8 رستوران برتر مناسب شکم گردی

118 05 آذر 1398
خرید تور اورگوپ و 8 رستوران برتر مناسب شکم گردی
خرید تور اورگوپ و 8 رستوران برتر مناسب شکم گردی
شهر کوچک اورگوپ اکثر اوقات، مکانی آرام و خلوت است و پایگاه مناسبی برای کشف منطقه خیره کننده کاپادوکیای ترکیه است. علیرغم اینکه یک شهر روستایی است، مرکز شهر پر جنب و جوش دارد به این معنا که وجود هتل ها، رستوران ها و کافه ها به اندازه کافی برای تفریح بازدید کنندگان وجود دارد و برخی از هتل های غار مانند واقعاً به مکانی یاد ماندنی برای اقامت هستند. خانه های سنگی زیبا و تپه سنگی قدیمی ، آنجا را به یک شهر دیدنی برای بازدید تبدیل کرده اند. تور اورگوپ پر از مکان های دیدنی بسیار زیادی است، شما باید از کلیساهای دیدنی و جذاب Goreme در این نزدیکی هست دیدن کنید و یا با یک بالن بر فراز حومه شهر باورنکردنی پرواز کنید. با یه جا دیگه همراه باشید.

بهترین رستوران های تور اورگوپ

Ziggy Cafe

تور اورگروپ
Ziggy's ماهیت ناهار خوری های معمول و در عین حال شیک را تغییر داده است. Pastırmalı börek (شیرینی پر از گوشت گاو نگه داشته شده) و yaprak ciğer (فیله های کبد گوسفند)  سرخ  ستاره های متمایز از بهترین منوی در کامپادوکیه هستند که توسط سرآشپز علی اوزکان ایجاد شده اند. در تابستان ، تراس دو طبقه پر از مشتری می شود که از کوکتل لذت می برد ، در حالی که در زمستان فضای داخلی با قوس سنگ یک عقب نشینی دنج است.
Address: Musa efendi Mahallesi, Ahmet Refik Cd., 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843417107

Tık Tık Kadın Emeği لذت از یک غذای خانگی در تور اورگروپ

تور اورگروپ

این تعاونی محلی زنانه با طعم های واقعی خانه روستایی همراه با manthi ، içli köfte (بره زمین و پیاز با روکش بلغور ، که اغلب به عنوان یک مزه گرم سرو می شود) را سرو می کند .اگر برای ناهار آنجا می روید ، اغلب قادر خواهید بود به تماشای خانمهایی که ماکارونی پیچیده manthi را برای روز درست می کنند ، تماشا کنید.
Address: Yeni Cami, 50350 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843413373

Mavi Café همراه با طعم دلپذیر در تور اورگوپ

تور اورگروپ

این رستوران که توسط یک زوج دوستانه اداره می شود، شایسته محبوبیت است. از بین شش تا هشت مورد انتخاب روزانه غذای روی پیشخوان را انتخاب کنید و با غذاهای سالم مانند اسفناج و پختن بلغور، کورو فاسولیه (لوبیای که در یک سس گوجه فرنگی تند پخته شده است) میل کنید. و börek (شیرینی پر شده) پر از مرغ و سبزیجات.
Address: İmran, Tahsinağa Sk. No/54, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Phone: +903843413848

Angels and the Searchers Restaurant

تور اورگروپ

برای جالب ترین و منحصر به فرد ترین تجربه ناهار خوری اورگوپ به رستوران هتل Sacred House برای غذا خوردن در میان باروک های فرفورژه و دکوراسیون قرون وسطایی ، به رستوران بروید. این مناظر دارای طعم تاریخی است و دنده گوشت گاو دودی الهام گرفته از عثمانی و یک بره ارمنی و خورش آلو به همراه دارچین سرو می شود.
Address: Cumhuriyet Meydani 4/5, Urgup 50420, Turkey
Tel: +903843416894
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

Han Çirağan Restaurant غذاهای ترکی در تور اورگوپ

تور اورگروپ

منو از طریق غذاهای مورد علاقه ترکیه با پیچ و تاب مدرن از tandır (کوره خاک رس) بره پخته شده تا شما را چاق کند  اما بهتر از آن و کاملاً اعتیاد آور paçanga böreği (شیرینی های سرخ شده پر شده با گوشت گاو و پنیر) است. بعد از صرف شام ، با لیست نوشیدنی های عالی خود ، در طبقه پایین غذای خود را به پایان برسانید.
Address: Dereler, Cumhuriyet Mey. No:4, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843412566

Zeytin Café سرو غذای گیاهی در تور اورگوپ

تور اورگروپ

اینجا با غذاهای کافه ای به همراه غذاهای گیاهی مناسب از جمله فلفل های پر از بلغور ، خورش بامیه و مانتار کیرمیتت (قارچ پخته شده با پنیر) پذیرایی می کند.
Address: Dereler, Cumhuriyet Mey. No:4, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843417399

Cappadocia Restaurant

تور اورگروپ

این رستوران که از رستوران های محلی مورد علاقه مردم است روزانه چهار یا پنج غذا آماده می کند. پیازهای پر شده ، لوبیا ، و خورش کوفی (کلوچه) و سیب زمینی یا اسفناج ، بلغور و نعناع از گزینه های معمول هستند. تمام اینها غذاهای معمولی هستند اما ارزان.
Address: Temenni, Atatürk Blv. No:42, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843414029

Yeni Lokanta

تور اورگروپ

رستوران موج جدید اورگوپ با پیشخدمت های با ظاهری زیبا و یک اتاق غذاخوری معاصر ، غذاهای سنتی را به قرن بیست و یکم می کشاند. منوی à la carte نیز وجود دارد - izgara köfte (کوفته های کبابی) لذیذ هستند - اگر هیچ یک از شش غذای روزانه را در پیشخوان دوست ندارید.
Address: Temenni, Kazım Karabekir-1. Cd., 50400 Ürgüp/Nevşehir, Turkey
Tel: +903843416880

رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
خرید تور اورگوپ و 8 رستوران برتر مناسب شکم گردی خرید تور اورگوپ و 8 رستوران برتر مناسب شکم گردی
مطالب مرتبط