05137505

بهترین رستوران ها و مرکز خرید های تور ادیرنه

185 03 آذر 1398
بهترین رستوران ها و مرکز خرید های تور ادیرنه
بهترین رستوران ها و مرکز خرید های تور ادیرنه
بهتر است قبل از سفر به تور ادرینه کمی درباره این شهر ترکیه بدانیم. زمانی پایتخت امپراتوری عثمانی بود، تمام گذشته بزرگ ادیرنه برای  شما قابل مشاهده است، زیرا ساختمان های عالی امپراتوری قدیمی ، کاخ ها و مساجد در اینجا و آنجا پراکنده اند. به عنوان مثال ، دیدن مسجد سلیمیه در این شهر لذت بخش امری ضروری است و محله قدیمی برای گردش در آن دوست داشتنی است. به دلیل موقعیت استراتژیک و نزدیکی آن به یونان و بلغارستان ، ادیرنه حال و هوایی اروپایی دارد و غذاهای خوشمزه زیادی را ارائه می دهد. تابستان زمان بسیار خوبی برای بازدید از آنجا است ، هنگامی که جشنواره معتبر و سنتی کشتی نفتی کرکپینار برگزار می شود. با سایت یه جا دیگه همراه باشید.

بهترین رستوران های تور ادرینه

تور ادرینه و PONSETYA Restaurant

تور ادرینه

با توجه به اظهارات میهمانان ، غذاهای یونان و مدیترانه در اینجا کاملاً خوب است. اوقات خوبی را در اینجا سپری کنید و کالاماری(نوعی ماهی) خوب پخته شده ، باس دریایی (نوعی ماهی) و اختاپوس را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. جنبه مثبت این رستوران این است که کارکنان بسیار صمیمی هستند.
Address: Istasyon Mah. Sehit Emniyet Muduru Ertan Nezihi Turan Cad. Blok No: 50 Ic Kapi No: 1, Edirne, Turkey, 22100
Tel: +902842133915

با خرید تور ادرینه رستوران Vargo Restaurant & Bar را امتحان کنید.

تور ادرینه

این رستوران به مهمانان خود پیشنهاد می کند غذاهای ترکی را امتحان کنند. برای استراحت به رستوران Vargo بیایید و پیتزا خوبی سفارش دهید. غذای خود را با نوشیدنی خوشمزه شروع کنید. برای قهوه عالی از این مکان دیدن کنید.
عصر نوازندگان موسیقی زنده می نوازند. بیشتر کاربران ذکر می کنند که کارکنان محلی هستند. خدمات در این مکان کاری است که می توان از آن افسانه خواند. قیمت های جذاب همان چیزی است که شما برای وعده غذایی خود پرداخت خواهید کرد. فضای صمیمی توسط مراجعین برجسته شده است. امتیاز بازدید کنندگان از این رستوران 4.5 است.
Address: Talatpasa Caddesi No 82, Edirne, Turkey, 22030
Tel: +902842130797

Beyaz Kahve در تور ادرینه

تور ادرینه

با توجه به اظهارات میهمانان ، غذاهای مدیترانه ای و مکزیکی در اینجا خوشمزه هستند و منو به خوبی سازمان یافته است. ویژگی بارز این کافه پذیرایی از همبرگرهای خوشمزه ، سالاد است. بعد از یک هفته کاری طولانی ، می توانید قهوه سفید خوشمزه یا چای خوب میل کنید. بسیاری از میهمانان تأکید می كنند كه كارمندان در  Beyaz Kahve مودب هستند. مردم می گویند که این مکان دارای امتیاز 5 ستاره است.
Address: İstasyon Mah. Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Cad. Duvan Pen Sitesi Blok No:50 İç Kapı No:1 Merkez, Edirne, Turkey
Tel: +902842133914

Öz Akgünler Edirne Ciğercisi

تور ادرینه

برای برنامه ریزی تور ادرینه خود، به Uc Serefeli Camii توجه کنید و به یاد داشته باشید که کجا غذا بخورید: این رستوران درست در کنار جاذبه ذکر شده است. از این مکان دیدن کرده و غذاهای ترکی را کشف کنید. برای استراحت به Akz Akgünler Edirne Ciğercisi بیایید و مزه پاستای خوب را بچشید. ماست کاملاً پخته شده را امتحان کنید. این مکان در بین نوشیدنی های خود چای خوبی دارد.
Address: Orhaniye Cd. No:9, Edirne, Turkey
Tel: +902842134342

Gazi Baba Restaurant

تور ادرینه

یک جاذبه محلی - Saraclar Caddesi که در کنار این رستوران واقع شده است ، بخشی از فرهنگ اصیل شهر است. اگر غذاهای ترکی را دوست دارید ، به غازی بابا بروید. به شما antipasto(نوعی پاستا ایتالیایی) خوشمزه پیشنهاد می شود.
Address: Zindan Altı Sk., Edirne, Turkey
Tel: +902842145050
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

Ustam Yemek Salonu

تور ادرینه

غذاهای ترکی مشتریانی را که در جستجوی خاطره های خوب هستند جذب می کند. در این رستوران سارما (نوعی دلمه ترکی) کاملاً پخته سفارش دهید. 
Address: 21. Sk. No:33, Edirne, Turkey
Tel: +902842360101

Asma Altı Ocakbaşı

تور ادرینه

از غذاهای ترکی در این رستوران لذت ببرید. Asma Altı Ocakbaşı beyti ، antipasto و hummus خوبی به شما ارائه می دهد. با توجه به نظرات ، پیشخدمت ها در اینجا halo halo (نوعی دسر فیلیپینی) خوشمزه ارائه می دهند.
Address: İstasyon Mahallesi Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi No:56, Edirne, Turkey
Tel: +902842128712

Aydın Tava Ciğer

تور ادرینه

بعد از بازدید از کاخ رستم پاشا برای صرف غذا به اینجا بیایید. غذاهای ترکی در سراسر جهان مشهور است و میهمانان به شما توصیه می کنند که آن را در این رستوران امتحان کنید.  Peka(نوعی غذای ترکی)پخته ، پاستا ها و کوفته های پخته شده کاملاً از جمله غذاهایی هستند که در Aydın Tava Ciğer می توان آن را چشید. دوستان خود را با خود همراه داشته باشید و از ماست خوب ، halo halo (نوعی دسر فیلیپینی) و غذاهای ترکیه لذت ببرید. به احتمال زیاد بعداً برای سفارش نوشیدنی خوشمزه به این مکان باز خواهید گشت. چای عالی است ، آن را امتحان کنید. موقعیت مکانی عالی این نقطه ، رسیدن به هرگونه حمل و نقل را آسان می کند. کارکنان فوق العاده در تمام طول سال با شما در این رستوران ملاقات می کنند. بازدید کنندگان می گویند که سرویس در اینجا افسانه ای است. از نظر میهمانان ، قیمت ها مقرون به صرفه هستند. 
Address: Tahmis Çarşısı Sk. No:8, Edirne, Turkey
Tel: +902842141046

  Bands Life

تور ادرینه

پستای ایتالیایی پخته را به خوبی سفارش دهید. عصر نوازندگان موسیقی زنده می نوازند.
Address: 1. Murat Mah. Zübeyde Hanım Cad. 56 (Yılmaz Taksi Yanı) Edirne Merkez, Edirne, Turkey
Tel: +902842134030

Patio را در تور ادرینه ازدست ندهید.

تور ادرینه

نه تنها باید از UC Serefeli Camii بازدید کرد بلکه از Patio نیز باید بازدید کرد. به راحتی در این کافه مزه های جدید منو را با غذاهای ترکی کشف کنید. ماکارونی خوشمزه به شما پیشنهاد می شود. قهوه خوشمزه یکی از بهترین نوشیدنی ها برای سفارش است.
بین صندلی های داخلی و خارجی انتخاب کنید. خدمات در Patio چیزی است که می توان از آن شگفت آور نام برد. فضای لذت بخش دقیقاً همان چیزی است که شما بعد از یک هفته کاری سخت به آن نیاز دارید. 
Address: Aziziye Cd. No:5, Edirne, Turkey
Tel: +902842256767

بهترین مرکز خرید های تور ادیرنه

Erasta Edirne Shopping Center

تور ادرینه

اگر دنبال بازاری مدرن ، زیبا و فانتزی هستید این بهترین بازار برای شما در ادیرنه است.تخفیف ها خوب است ، بازار 4 طبقه دارد: در طبقه 2 و 3 لباس، کفش و لوازم جانبی و در طبقه 4 غذا و تفریحات و در طبقه 1 طراحی خانه و نیازهای روزمره. مکانی عالی برای بازدید ، خرید ، غذا و تفریح. سرویس بهداشتی تمیز و مدرن است. انتخاب غذا در اینجا شگفت انگیز است. پارکینگ رایگان. خیلی لذت خواهید برد.
Address: Erasta Edirne Shopping Center Talat Paşa Cd. No: 59 Center-Edirne
Tel: +902842133065

Margi Outlet

تور ادرینه

دسترسی آسان ، دارای یک پارکینگ رایگان و کافی کافه و رستوران برای استراحت هنگام خرید. مرکز خرید خیلی بزرگ نیست ، عمدتا مارک های ترکیه ای وجود دارد که تقریباً همه از کیفیت خوبی برخوردار هستند. کالاهای زیادی با تخفیف بالایی برخوردار هستند.
Address: Ataturk Bulv. No:22/A Edirne Merkez, Edirne Merkez, Edirne, Turkey
Tel: +902842366400

Selimiye Arasta Carsisi

تور ادرینه

Arasta یک بازار معمولی و تاریخی ترکیه است اما کمی کوچکتر. مغازه های سوغات زیادی وجود دارند که می توانید چیزهای به یادگار بیاورید ، همچنین می توانید لباس های محلی پیدا کنید.
Address: Edirne 22030, Turkey
Tel: +902842253029
رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
بهترین رستوران ها و مرکز خرید های تور ادیرنه بهترین رستوران ها و مرکز خرید های تور ادیرنه
مطالب مرتبط