05137505

تور آلانیا و برترین رستوران های آن

99 22 آبان 1398
تور آلانیا و برترین رستوران های آن
تور آلانیا و برترین رستوران های آن
تور آلانیا مکانی واقع در ساحل جنوبی ، مکانی محبوب برای بازدید است. بسیاری از شرکت ها پکیج های تورهای ارزان را در اینجا ارائه می دهند. به این ترتیب ، این شهر مملو از توریستان آفتاب دوست است که برای لذت بردن از هتل های با خدمات کاملا رایگان(all-inclusive) ، تفریحات شبانه عالی و البته خورشید و دریا می آیند. در حالی که بسیاری از مردم برای استراحت می آیند ، آلانیا دارای یک چشم انداز زیبا ، چندین مکان دیدنی تاریخی و مناظری زیبا است. تپه هایی که مرکز شهر را احاطه کرده اند تبدیل به خانه های سنتی شده اند. در نتیجه ، می توانید دقیقه ای را با یک قایق لذت ببرید ، یک روز دیگر از ارگ قدیمی دیدنی و جذاب دیدن کنید و بعد از آن بعد از یک روز آفتاب گیری، از تفریحات شبانه لذت ببرید. با یه جا دیگه همراه باشید.

A DIFFERENT TASTE در تور آلانیا

تور آلانیا

در سال 2013 ، در 25 مارس افتتاح شد. همیشه ، روزانه 6-10 پیش غذا ، 8-10 غذای اصلی و 10-15 دسر ارائه می کند. از آنجا که هر روز حداقل نیمی از غذاها را تغییر می دهند ، شما همیشه چیز جدید و وسوسه انگیزی را پیدا خواهید کرد. مفهومی را تغییر نداده اند، بنابراین هنوز همه غذاها را از ابتدا می پزند. لطفاً از قبل رزرو خود را انجام دهید!
Address: Hasan Suvari Sokak | Cikcilli, Alanya 07400, Turkey
Tel: +905394711068

Bistro floyd در تور آلانیا

تور آلانیا

از سال 1990 بیسترو فلوید بیش از یک رستوران در آلانیا بوده است.این مکان جایی بوده است که میهمانان می توانند از یک نوشیدنی و یک وعده غذایی لذت ببرند ، اما مهمتر از همه ، مکانی برای احساس خانه بودن است.
در سال 1990 فوات كلیچ (ملقب به فلوید) در طی تعطیلات از آلانیا بازدید كرد. او که در اصل ترکی بود اما در آمستردام هلند اقامت داشت ، عاشق این روستای زیبا شد و تصمیم به ماندن گرفت. آلانیا در آن سالها مقیم آلمان بود ، اما با وجود مهارت های زبان هلندی فوات به سرعت ، بسیاری از گردشگران هلندی اولین رستوران تاسیس شده خود را با نام Bistro Klein Huis (خانه ای کوچک) یافتند.
میهمانان نمی گویند "Bistro Klein Huis" اما از نام مستعار فوات "Floyd" به عنوان نام مستعار استفاده کردند. به همین دلیل سالها بعد (در سال 1998) ، هنگامی که رستوران خیلی کوچک شد ، فلوید و همسرش لونی تصمیم به جابجایی رستوران گرفتند و محل جدید را "بیسترو فلوید" نامگذاری کردند.
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

در ادامه بخوانید

رستوران جدید بزرگتر بود و یک کافه اضافی در طبقه پایین داشت. این مکان همچنین به طور کلی مورد بازدید گردشگران هلندی قرار گرفته است. قهوه معمولی هلندی Douwe Egberts و بعضی از غذاهای هلندی پذیرایی می شد ، اما مهمتر از آن در آن روزها که WIFI در دسترس نبود ، گردشگران می توانستند از طریق تلویزیون هلند به روز بمانند. در سال 2005 ، بیسترو فلوید در مقایسه با دو مکان قبلی (که در منطقه کلئوپاترا قرار داشتند) در یک مکان بزرگتر ، که نزدیک به مرکز تور آلانیا قرار داشت ، نقل مکان کرد.
به دلیل قرار گرفتن این مکان مرکزی در خیابان اصلی ، تعداد بیشتری از گردشگران از ملیت ها به غیر از هلندی ها ، بیسترو فلوید را کشف کردند.برای یک دوره مکان در خیابان اصلی خوب بود ، اما با گذشت سالها ترافیک شلوغ تر شد و در سال 2012 دوباره بیسترو فلوید نقل مکان کرد. این بار این مکان خانه ای است با میراثی که دارای باغی زیبا است. خیابان پر جنب و جوش است اما مانند گذشته خیابان اصلی ، مشغول ترافیک جاده ای نیست ، و از نظر فلوید و لئونی مکان مناسبی برای احساس مهمانان خود در خانه است.بیسترو فلوید با انواع بسیاری از غذاهای ترکی ، غذاهای بین المللی (از جمله برخی غذاهای هلندی) ، قهوه خوب ، صبحانه های یکشنبه لوکس ، امکان عملکرد خصوصی و موارد دیگر ، به یک خانه دوم بین المللی تبدیل شده است.
Address: Damlataş Caddesi 19
Tel: +902425114444

Mini Mutfak

تور آلانیا

«مینی آشپزخانه» یک مورد نادر و با طراوت در مرکز تور آلانیا است: یک لوکانتای ترکی سنتی (غذای آماده) با غذاهای خانگی که توسط افرادی ساخته شده است که باعث می شود واقعاً از آن استقبال کنند. کباب گوسفند ، لوبیا سفید پخته ، آرد ، کلم پیچ ، کدو سبز ... این تجریه را به همان درجه در جای دیگر ترکیه نمی یابید ، اما در اینجا این یک امر خدادادی است.
Address: Bostancıpınarı Caddesi 3a
Tel: +902425136136

Mahperi Restaurant در تور آلانیا

تور آلانیا

این رستوران با استیک درجه یک ماهی و استیک گوشت از سال 1947 شروع به کار کرده است و همچنین انتخاب خوبی از غذاهای ترکی خانگی را ارائه می دهد. در این بخش از شهر که مکان رستوران است، به شکلی خوب - برجسته است.
Address: Rihtim Caddesi 20
Tel: +902425125491
رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
تور آلانیا و برترین رستوران های آن تور آلانیا و برترین رستوران های آن
مطالب مرتبط