05137505

بهترین مرکز خرید های استانبول

123 14 آبان 1398
بهترین مرکز خرید های استانبول
بهترین مرکز خرید های استانبول
مراکز خرید می تواند به عنوان یک ایده بسیار جوان در ترکیه در نظر گرفته شود، زیرا تاریخ فقط به اواخر دهه 80 میلادی بر می گردد. با این حال، هنگامی که بازارها در صحنه خرید ظاهر شدند، ترک ها آنها را در آغوش گرفتند. تقریباً در هر محله حداقل یکی وجود دارد. در زیر می توانید برخی از بزرگترین و جالبترین مراکز خرید در استانبول را پیدا کنید. آنها عمدتا به منطقه تاکسیم نزدیک هستند، بنابراین با اتوبوس، مترو یا تاکسی بسیار راحت می توان از آنها استفاده کرد. به عنوان یک قاعده کلی، می توان گفت که آنها بین ساعت 10 صبح و 10 شب باز هستند.

MALL OF ISTANBUL

مراکز خرید استانبول

MALL OF ISTANBUL  یکی از بزرگترین مراکز خرید ترکیه است و میزبان مارک های پیشرو در جهان است که به عنوان کارآمدترین مرکز خرید ترکیه با طراحی خود و واحدهای مختلفی که در آن جای دارد ، توجه را به خود جلب می کند. یک پارک بزرگ در آن وجود دارد.
Address: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey/Başakşehir-Istanbul
Tel: +90 (212) 444 2664

Istinye Park

مراکز خرید استانبول

بیایید بگوییم که خرید در اینجا گران است. اگر به دنبال جواهرات Louis Vuitton یا Tiffany هستید ، این مرکز خرید شما است. واقع در منطقه Sarıyer است و بعد جدیدی را برای مفهوم خرید استانبول به ارمغان آورده است. مرکز خرید با مساحت 242.000 متر مربع ، انواع فضای سبز و پارک مرکزی سرسبز ، بخش مد ، خرید کنار خیابان ، مرکز تفریحی بچه ها به مساحت 1.500 متر مربع ، کلوپ ورزشی و تفریحی هیلساید ، بازار و 12 سینما را در اختیار شما قرار می دهد. سالن هایی که یکی از آنها IMAX 3D است.
Address: İstinye Bayırı Cad. No: 73 Sarıyer-Istanbul
Tel: +90 (212) 345 5555
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

Zorlu Center

مراکز خرید استانبول

Zorlu Center مکان جدیدی برای بازدید در استانبول است. مرکز Zorlu دارای یک مرکز خرید لوکس ، مرکز هنرهای نمایشی ، هتل 5 ستاره ، دفاتر و اقامتگاه ها است. در این مرکز خرید یک مرکز نمایش وجود دارد که می توانید نوازندگان مشهور و موزیکال های برادوی را تماشا کنید.
Address:Levazim Mah. Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş, Istanbul

Istanbul Cevahir

مراکز خرید استانبول

مرکز خرید Istanbul Cevahir  بزرگترین مرکز خرید در اروپا و دومین مرکز خرید بزرگ در جهان است. مرکز خرید Cevahir در ضلع اروپایی استانبول در شیشلی واقع شده است. شما می توانید با حمل و نقل عمومی به راحتی از همه جا به مرکز خرید برسید. بازدید کننده هایی که با مترو می آیند ، مستقیماً به Cevahir می روند. Cevahir در سال 2012 توسط مردم ترکی به عنوان سوپربراند انتخاب شد.
Address: Büyükdere Cad. No: 22 34400 Şişli-Istanbul
Tel: +90 (212) 368 6900

Forum ISTANBUL

مراکز خرید استانبول

مرکز خرید Forum بزرگترین مرکز خرید اروپا است. از مترو دسترسی آسان دارد و آکواریوم معروف زندگی در دریا در آن واقع شده است.
Address: Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: +90 (212) 443 1350
info@forumistanbul.com
رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
بهترین مرکز خرید های استانبول بهترین مرکز خرید های استانبول
مطالب مرتبط