05137505

12 جاذبه برتر گردشگری در مراکش

121 12 آبان 1398
12 جاذبه برتر گردشگری در مراکش
12 جاذبه برتر گردشگری در مراکش
جاذبه های تور مراکش طعم و مزه های عجیب و غریب به همراه افسونگران مار، انبوهی از گنج ها و همچنین لیوان های بی پایان چای نعنا را شامل می شود. همچنین سفر به مراکش یک ماجراجویی به برخی از خیره کننده ترین مناظر آفریقای شمالی است.
مراکش همچنین سفری به دنیای بی انتها و آرام روستاهای زیبا و ساحلی، شهرهایی رنگارنگ است که به دامنه کوه ها می چسبند و پاسگاه های دور دست که از قلعه های افسانه ای احاطه می شوند. این کشور جذاب ادغام دنیای آفریقا و عرب است و در آداب و رسوم قدیمی سیر می کند. جای تعجبی نیست که مراکش ده ها سال است که توسط هنرمندان و نویسندگان مورد توجه قرار گرفته است و همچنان همه کسانی که از آن بازدید می کنند را مسحور می کند.


با لیست یه جا دیگه از برترین جاذبه های گردشگری در مراکش، بهترین مکان های بازدید در این کشور جذاب را پیدا کنید.

مدینه مراکش اولین جاذبه تور مراکش

تور مراکش

وزوزهای شلوغ و پرتحرک مدینه مراکش برای بسیاری از گردشگران مراکش را تعریف می کند و یک جاذبه مهم گردشگری می باشد. شهر قدیمی از جبهه وسیعی از میدان جامع الفنا وارد شده است که به نظر می رسد نیمی از شهر در طول روز و عصر به هم می پیوندند تا با فروشندگان غرفه، نوازندگان سنتی، افسونگران مار و آکروبات بازهای خیابانی کنار هم قرار گیرند.
وقتی وارد مدینه شوید، وارد دنیای کوچه های پیچ و خم مانند و غرفه های فروش می شوید. این یک تجربه پر از زندگی محلی پر رنگ و پر سر و صدا است و در تور مراکش نباید از دست برود.

مسجد حسن دوم را در تور مراکش از دست ندهید

تور مراکش

مسجد حسن دوم، یکی از نقاط دیدنی و مهم کازابلانکا، نمادی اسراف کارانه نه تنها در شهر بلکه در خود مراکش است. این مسجد مدرن (که در سال 1993 به پایان رسید) برای ساختن جزئیات دکوراسیونش حدود 10000 هنرمند دست به دست هم دادند.
قطعات سنگ مرمر حک شده پیچیده، موزائیک های پر جنب و جوش و جزئیات کاشی zellige، همه ادای احترام به ایده آل های معماری سنتی اسلامی و تسلط بر کاردستی مراکش و در عین حال، هنوز هم می توانند احساس معماری مدرن را القا کنند.

ارگ اودایاس کسبه مکانی دیدنی در تور مراکش

تور مراکش

مراکش از مناطق قدیمی و بسیار زیبا برخوردار است اما محله اودایاس کسبه باید یکی از زیباترین مناطق کشور باشد. این منطقه صلح آمیز و کاملاً مجلل است که علی رغم اینکه در هسته اصلی شهر واقع شده است، اما به خاطر آرامشش نظر می آید با شهر فاصله زیادی دارد. در داخل دیوارهای این قلعه قدیمی خطوط خانه های سفید و آبی شسته و رفته که از گلدان های رنگارنگ پوشیده شده اند، حال و هوای گذشته را دارند که دشوار می شود از بازدید آن چشم پوشی کرد.
حتی بهتر، برخلاف مناطق قدیمی شهر فاس و مراکش، توریست های زیادی در اینجا وجود ندارند، بنابراین کاوش در این گوشه زیبا از پایتخت به شما احساس خاص یکه بودن می دهد.

فاس البالی چهارمین جاذبه دیدنی در تور مراکش

تور مراکش

در کنار مراکش، فاس مقصد فرهنگی بزرگ دیگر مراکش است. اما برخلاف خواهر خود امپریال سیتی در جنوب، فاس برای توریست ها تخریب نشده است. فاس البالی (شهر قدیمی) یک قصر گلی آنتیک است که گم شدن در آن خیلی راحت است. کوچه های پشتی در اینجا، با استفاده از گچ کاری ها و درهای قدیمی زرق و برق دار، شما را وادار می کند که برای عکس در هر گوشه متوقف شوید و بازدید از برنزه های بد بو یکی از محبوب ترین کارهای Fes el Bali برای کسانی است که می توانند بو را تحمل کنند.

طنجه شهری زیبا در تور مراکش

تور مراکش

طنجه اروپایی ترین شهر در تمام شهرهای مراکش، در تاریخ ادبیات قرن بیستم نقشی جذاب و کمی تفسیری دارد و این گذشته چیزی است که بسیاری از گردشگران را به اینجا جلب می کند. این شهری است که الهام بخش آثار مشهوری همچون آسمان سرپناه اثر پل بولز و ناهار برهنه اثر ویلیام برووس است.

شفشاون منطقه خیره کننده در تور مراکش

تور مراکش

در کوه های زیبای ریف، شفشاون یک مجموعه زرق و برق دار از ساختمان های آبی روشن است که دارای درخشش فوق العاده می باشد. مکان های دیدنی و فعالیت زیادی برای انجام در این شفشان وجود ندارد و یکی از جاذبه های اصلی این شهر گشت وگذار در کوچه ها و مشاهده معماری رنگارنگ است. اگر مدتی در میان شهرهای شلوغ بوده اید، اینجا یک شهر آرام و راحت است و مکانی عالی برای شارژ مجدد.
شفشاون همچنین یکی از مقاصد اصلی پیاده روی و طبیعت گردی مراکش و نقطه شروع و مرکز سازمانی برای پیاده روی های کوه های ریف است.
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

با خرید تور مراکش ولیلی را از دست ندهید

تور مراکش

سایت باستانی شماره یک مراکش کا دارای خرابه های به جا مانده رومی یک منطقه بازدید مناسب برای دوستداران تاریخ است. این سایت مملو از ستون های متلاطم و بقایای معبد می باشد و به عنوان یادآوری ایستاده است که حتی بزرگترین امپراطوری ها در نهایت فروپاشی می شوند. موقعیت تپه کوهستانی اجازه می دهد تا خرابه ها بر حومه شهر حاکم شوند و به محیط عاشقانه شکوه گمشده می افزایند. از خرابه ها به سمت کاپیتول و تالار گفتگو بروید تا از این منظره ها لذت ببرید.

باب المنصور جاذبه دیدنی تور مراکش

تور مراکش

این دروازه بزرگ (که ورودی منطقه امپریال سیتی Meknes را از شهر محافظت می کند) بخاطر دکوراسیون خیره کننده آن ذکر شده است. باب المنصور به عنوان یادآوری یادبود قدرت سلطان، یادگار با شکوه ای از دوران شکوهمند Meknes به عنوان پایتخت مراکش است. این گسترده به عنوان بزرگترین و بهترین دروازه نگهبانی مراکش تلقی می شود.
در اواخر بعدازظهر بیایید تا از دروازه در نور کم عکاسی کنید، سپس در پیچ و خم کوچک شهر Meknes گردش کنید، که یک امر بسیار فرومایه تر از شهر نزدیک فاس است.

آیت بن هدو قلعه ای زیبا در تور مراکش

تور مراکش

این قلعه سنگ طلایی مناظر زیبایی را به وجود آورده است که باعث شگفتی هر کسی که از آن بازدید می کند، شود. این مکان افسانه ای است و با کمال تعجب برج های نارنجی و خطوط باریک در داخل به دلیل زیبایی سورئال آن مکان، به یک مکان فیلمبرداری محبوب برای هالیوود تبدیل شده اند. شما حتیمی توانید در قلعه بخوابید اگر تجربه کامل آیت بن هدو را می خواهید، اگرچه باید بدانید که در درون قلعه برق وجود ندارد.
اگر وارد مناطق داخلی مراکش می شوید، مطمئناً باید در لیست بازدید خود این مکان را داشته باشید. سعی کنید صبح زود یا بعد از ظهر بیایید، زیرا جمعیت حجم جمعیت از حدود 10 صبح تا 2 بعد از ظهر زیاد است.

دره Dades طبیعت گردی در تور مراکش

تور مراکش

طبیعت گردان، کوهنوردان و عاشقان طبیعت عمومی نباید سفری را به مناظر خام دره Dades در مراکش از دست دهند. فرصت های استثنایی در زمینه پرنده یابی، گزینه های عالی پیاده روی روزانه و منظره ای از مزارع سرسبز و باغ هایی که بین صخره های نارنجی این دره قرار گرفته اند، برای شما وجود دارد.

صویره شهر ساحلی تور مراکش

تور مراکش

افسونگرترین شهر ساحلی مراکش، صویره می باشد، که به سبک هیپی قدیمی دهه 1970 را دارا می باشد و هیچ یک از اصالت های خود را از دست نداده است. قایق های ماهیگیری رنگارنگ که روی آب وجود دارند، دیوارهای دژهای قدیمی ساحلی بسیار زیبا و خطوط پیچ خورده شهر قدیمی باعث لذت گشت گذار در صویره می شوند.
در اینجا رستوران های غذایی مناسب و معقول زیادی وجود دارد که غذاهای دریایی خوش مزه ای را سرو می کنند. برای کسانی که به دنبال گشت و گذارهای فعال تری هستند، پیاده روی در کنار ساحل تا روستاهای دور افتاده بسیار مناسب می باشد.

ارگ چبی سافاری تور مراکش

تور مراکش

در داخل کشور، در منطقه صحرای شرقی مراکش، تپه های ماسه ای بزرگ و پراکنده ارگ چبی هستند که در آنجا کاشفان و جستجوگران به دنبال ماجراجویی در صحرا هستند. این سرزمین برای گشت و گذار صحرا و سافاری شتر (بسیار معتبرتر) است.
رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
12 جاذبه برتر گردشگری در مراکش 12 جاذبه برتر گردشگری در مراکش
مطالب مرتبط