05137505

10 تا از بهترین تفریحات در پاتایا

120 24 مهر 1398
10 تا از بهترین تفریحات در پاتایا
10 تا از بهترین تفریحات در پاتایا
منطقه پاتایا در ساحل شرقی تایلند میزبان انواع جاذبه های جذاب است. این محدوده از سنت های باستانی تایلند گرفته تا ماجراهای مدرن را شامل می شود. می توانید لذت های ساده ترین خیابان پر جنب و جوش را پیدا کنید و یا از گنجینه های منحصر به فرد مذهبی لذت ببرید. طبیعت، هنر، علم و فرهنگ را به روش هایی کشف کنید که هرگز تصور نمی کردید. از زیبایی خام سایبان جنگل های بارانی یا گل زنی و زرق و برق کلوپ شبانه لذت ببرید.
لیست ما از 10 بهترین جاذبه در پاتایا فقط نمونه ای از تنوع شگفت انگیزی است که می توانید در این منطقه پیدا کنید. این ها ویژگی های کاملاً قابل مشاهده است که باید در برنامه سفر هر گردشگر قرار گیرد. بسیاری از موارد پیشنهادی یه جا دیگه در تایلند بی نظیر است در حالی که برخی در کل جهان بی نظیر هستند.

Walking Street

جاذبه های پاتایا
مناظر و جاذبه های Walking Street کاملاً برخلاف هر چیز دیگری در تایلند است. شهرها و مناطق دیگر سعی می کنند ادعا کنند که نسخه خود را دارند، اما هیچ چیز به 500 متر سرگرمی که در انتهای جاده ساحل پاتایا پیدا می شود نزدیک نمی شود. نام خود را از این واقعیت که بعد از ساعت 18 برای تردد وسایل نقلیه بسته می شود گرفته است، تقریباً هر ساختمان در دو طرف جاده و همچنین بسیاری از خیابان های جانبی اطراف آن یک کلوپ شبانه، کافه و رستوران را دارا می باشد.
در اکثر ساعات روز این خیابان تقریبا متروک می باشد و تقریباً همه چیز بسته است. اما در شب ، جاده با چراغ های نئونی زنده می شود ، موسیقی را از ژانرهای مختلف می توان شنید، فروشندگان مواد غذایی، اجراهای خیابانی و گردشگرانی از سراسر جهان در این نقطه یافت می شود.
 • ساعات : 18:00 - 02:00.بسته به ترافیک جاده زمان متفاوت می باشد.
 • مکان : South Pattaya

پناهگاه حقیقت Sanctuary of Truth

جاذبه های پاتایا
یک ساختار منحصر به فرد و یک پناهگاه واقعاً دلهره آور به یک حقیقت فلسفی است، که از اهمیت دین، فلسفه و هنر در پیشرفت بشر و حماقت نادیده گرفتن اخلاق و قناعت معنوی در تعقیب می گوید. ماتریالیسم این یک نمایش زیبا و فروتنانه از تلاش و مهارت انسان است، به ویژه هنگامی که می فهمید که هیچکدام از چوب های مورد استفاده توسط دست تراشیده شده اند.
 • ساعات کار: 08:00 - 18:00
 • مکان: 206/2 Soi Naklua 12, Naklua
 • تلفن : 7229 836 03 66+

باغ گرمسیری نونگ نوچ Nong Nooch Tropical Garden

جاذبه های پاتایا
 به وسعت 2.4 کیلومتر مربع نونگ نوچ پر از زیبا ترین گل ها و باغ های بینظیر و زیبا در تایند می باشد و حتی ممکن است در دنیا نیز باشد. تیم پشت صحنه این زیبایی بارها و بارها جوایز بین المللی را برای طراحی های خود کسب کرده اند، که شامل باغ های قرن هفدهم فرانسوی، تفریحی از استون هنج، نمایش خلاق توپری و باغ هایی است که منحصراً با کاکتوها، بونسایس و نخل های گرمسیری ایجاد شده اند. همچنین این مکان دارای بیش از 670 گونه بومی و هایبریدی ارکیده و نمایش منظم رقص، بوکس و طبل کلاسیک تایلندی است.
 • ساعات کار: 08:00 - 18:00
 • محل: Sukhumvit Road, Na Jomtien
 • تلفن: 9358 870 03 66+

بازار شناور پاتایا Pattaya Floating Market

جاذبه های پاتایا
به طورصحیح به عنوان "بازار شناور چهار منطقه" شناخته می شود ، زیر بخش های این توسعه 100000 متر مربع نشان دهنده چهار منطقه اصلی تایلند شمال ، شمال شرقی ، مرکزی و جنوبی است. این بازار شامل مغازه ها و غرفه هایی که سوغات، میوه، غذا، هنر، صنایع دستی، کارت پستال و پوشاک و ... را می فروشند می شود. برخی از 114 فروشنده در واقع شناور هستند و کالاهای خود را از قایق ها و قایق های سنتی می فروشند. بقیه در یک دهکده محکم ساخته شده اند که راهروهای پوشیده شده و پل های پرشکوه آنها را به هم وصل می کند.
 • ساعات کار: 10:00 - 23:00
 • محل: Sukhumvit Road, Jomtien
 • تلفن: 6340 870 03 66+

Big Buddha Hill

جاذبه های پاتایا
به اصطلاح "بودا بزرگ" مطمئناً سزاوار اسم خود است، بزرگترین منطقه در ارتفاع 18 متر است. تقریباً 100 متر از سطح دریا واقع شده است و از آن نقطه در تپه بیشتر سواحل پاتایا و سواحل جومینین را می توان تماشا کرد. مجموعه معبد اطراف بودا که بسیار با جزئیات طلایی طراحی شده است، به لطف ناقوس های فراوان، بخور دادن با آتش، تعداد زیادی مجسمه کوچکتر و منظره چشمگیر در این منطقه، در بسیاری از گردشگران خود حال و هوای خاصی را ایجاد می کند. این مکان نه تنها از جاذبه های گردشگری بلکه یک معبد فعال نیز می باشد که مردم محلی مرتباً برای عبادت از آن بازدید می کنند.
 • ساعات کار: 06:30 - 17:00
 • مکان: hill Phratamnak
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

پارک های آبی

جاذبه های پاتایا
پاتایا دارای پاک های آبی جذابی، از جمله بزرگترین در تایلند می باشد که ده ها سرسره و وسیله تفریحی در آن وجود دارد. بزرگترین و بهترین، از جمله پارک آبی Ramayana و شبکه کارتونی Amazone Waterpark، تنها در فاصله 20 دقیقه ای از شهر پاتایا واقع شده اند. هر پارک دارای رستوران های داخلی و مجموعه ای از امکانات مفید برای خانواده ها است.

دیدگاه پاتایا Pattaya Viewpoint

جاذبه های پاتایا
نقطه دید Khao Pattaya در تپه Pratumnak بهترین دیدگاه در منطقه و مکانی برای بازدید روز یا شب برای گرفتن عکس کلاسیک از خلیج پاک و هلال پاتایا است. با این حال، هشدار داده می شود، به علت وجود تورهای گردشی زیاد در این منطقه و فروشندگان محلی زیاد باعث شده است که به یک نقطه شلوغ و پر رفت و آمد تبدیل گردد ممکن است این موضوع باعث دلسردی بعضی از گردشگران شود اما واقعیت این است که تورها معمولاً 10 تا 15 دقیقه بیشتر توقف ندارند و هنگامی که گردشگران به اتوبوس فراخوانده شوند، Viewpoint آرام و خلوت می شود که ایده آل برای لذت بردن از مناظر خیره کننده است.
 • ساعات کار: 07.30 - 21.00
 • مکان: Soi Rajchawaroon، Hill Pratumnak

جزیره مرجانی Coral Island

جاذبه های پاتایا
اگر بگویند که یک دریای آبی مرجانی و یک قطعه طولانی از ساحل بکر و خالی از ساختمان های مرتفع و دور از دسترس تمدن را تصور کنید، احتمالاً پاتایا آخرین محلی است که در ذهنتان خواهد آمد. خوب، این یک تصور نادرست است Koh Larn  و یا Larn Island یک قطعه کوچک از بهشت فراتر از شلوغی های پاتایا می باشد همچنین به عنوان جزیره مرجان نیز شناخته می شود، Koh Larn واقع در 7.5 کیلومتری غرب ساحل پاتایا واقع شده است. مدت هاست که جایگزین مناسبی برای کسانی است که با سواحل بیش از حد توسعه یافته و پر ازدحام پاتایا روبرو می شوند، می باشد. از آنجایی که این جزیره چندان دور نیست، گردشگران می توانند صبح به راحتی به آنجا بروند، چند ساعت بمانند و بعد از ظهر دوباره به ساحل پاتایا برگردند و راحت ترین راه برای انجام این کار، استفاده از یک تور با راهنمای کامل از هتل است.

هنر در بهشت Art in Paradise

جاذبه های پاتایا
هنر در بهشت تصورات سنتی را در مورد آنچه یک گالری هنری باید باشد را نادیده می گیرد. در عوض، با ایجاد حس زنده بودن آثار هنری تجربه ای متفاود در اختیار گردشگران قرار می دهد و بازدید کنندگان می توانند با استفاده از توهم نوری و بازی با چشم، بخشی از آثار هنری شوند. در موقعیت مناسب بایستید و از زاویه مناسب عکس بگیرید همه این ها به وضوح برای شما مشخص می شود و به نظر می رسد در حال پرواز یک فرش جادویی در بیابان هستید، از یک پل سخت در جنگل عبور می کنید و با دلفین ها در حال شنا هستید.
 • ساعات کار: 09:00 - 21:00
 • مکان: Moo 9, Pattaya Second Road Soi 1, North Pattaya
 • تلفن: 4500 842 03 66+

کوه بودا (خائو چی چان)

جاذبه های پاتایا
بزرگترین حکاکی بودا در جهان، تصویر برجسته طلایی از کنار یک کوه سنگ آهک با لیزر حک شده است و 130 متر طول و 70 متر عرض دارد. منطقه ای که در آن افراد محلی سکونت دارند که معمولاً به "Silverlake" معروف است یکی از زیبایی های طبیعی قابل توجه و دارای چند جاذبه دیگر در نزدیکی خود می باشد
 • ساعات کار: 08:00 - 17:00
 • مکان: off Sukhumvit Road, Na Jomtien
رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
10 تا از بهترین تفریحات در پاتایا 10 تا از بهترین تفریحات در پاتایا
مطالب مرتبط