05137505

دومین همپتون توسط هیلتون در دبی افتتاح می شود

114 31 شهریور 1398
دومین همپتون توسط هیلتون در دبی افتتاح می شود
دومین همپتون توسط هیلتون در دبی افتتاح می شود

در یک توافقنامه مدیریت با عبدالله آل نایادی ، از راه اندازی همپتون توسط هیلتون دبی آل بارشا ، دومین مکان برای برند میان رده بازار در دبی خبر داد. با یه جا دیگه همراه باشید.

راه‌اندازی همپتون توسط هیلتون آل بارشا به علت افزایش تقاضا برای هتل های ارزان قیمت با رده متوسط در بازار امارات در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت.

عبدالله آل نایادی اظهار داشت: "ما خوشحالیم که افتتاح دومین همپتون خود توسط هتل هیلتون را اعلام می کنیم ، اثبات تعهد ما برای ارائه پیشنهادهای متنوع به منطقه و امارات متحده عربی است که با توسعه اضافی ، چشم انداز میهمان نوازی دبی را متنوع تر می کند. با نگاه دولت دبی مبنی بر افزایش تعداد پیشنهادات مقرون به صرفه برای میهمانانی که به امارات متحده عربی سفر می کنند.

رودی جاجرز باخر اظهار داشت: "در راستای دیدگاه دبی در جذب 20 میلیون گردشگر تا سال 2020 ، ما انتظار داریم گردشگران طبقه متوسط که به دنبال ارزش واقعی در تجربیات هتل خود هستند بدون اینکه کیفیت خدمات کم بشود افزایش داشته باشند . این همان چیزی است که برند Hampton توسط هیلتون ارائه می دهد."

Onder Kolay ، مدیر کل Hampton توسط هیلتون ، گفت: "من کار خود را با هیلتون از سال 1999 شروع کردم و تقریباً 20 سال است که در این شرکت هستم. اولین نقش من کارآموز جلوی اتاق در هیلتون مرسین در ترکیه بود. خیلی زود پس از آن ، من به بخش فروش ملحق شدم و در ضمن مشارکت قابل توجهی در تجارت ، شروع به بررسی عمیق در تاریخ هیلتون کردم. من به خاطر تلاش هایم در بخش فروش شناخته شدم و سرانجام نخستین نقش مدیر کل من در سال 2014 توسط هیلتون گازیانتپ در همپتون منصوب شد. بعد از 16 سال موفق به من "بهترین مدیر داخلی سال 2016 در EMEA " اعطا شد. در حال حاظر من به عنوان مدیر کل همپتون توسط هیلتون آل بارشا منصوب شده ام ، من از حضور در یک شرکت برنده جوایز و تیم پرانرژی هیجان زده ام که به میهمانان ما یادآوری می کنیم که چرا آنها ترجیح می دهند در کنار ما بمانند و از خدمات خاص گروه ما لذت ببرند."


بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

هتل جدید و مدرن 153 اتاقه ، دومین هتل همپتون در خاورمیانه است که در منطقه آل بارشا واقع شده است که با توجه به سهولت دسترسی به چندین مکان تجاری دبی از جمله مرکز شهر دبی ، در منطقه ال بارشا واقع شده است که مورد علاقه مسافران تجاری و تفریحی است. اینترنت سیتی و منطقه آزاد جبل علی، همچنین هتل در نزدیکی ایستگاه مترو شرف DG که تنها 350 متر با آن فاصله دارد ، همچنین جاذبه های مهم گردشگری از جمله بازار امارات است که فقط یک کیلومتر با هتل فاصله دارد.

این ملک از ارزش های ارزش افزوده Hamptonality برخوردار است ، مانند سرویس رایگان صبحانه گرم با گزینه های سالم شامل هر اقامت، یک مرکز تناسب اندام 24 ساعاته ، Wi-Fi رایگان و اتاق های جادار با حمام تختخواب "تمیز و تازه". میهمانان هتل می توانند از چندین گزینه غذاخوری در سالن غذا خوری رنگارنگ و جادار به نام The Hub که حداکثر 150 نفر در هر جلسه نشسته و همچنین در نوار دنج واقع در طبقه اول لذت ببرند. بعد از گذشت یک روز طولانی ، میهمانان می توانند ضمن استراحت در استخر بام پر زرق و برق ، منظره های خیره کننده ای از آل بارشا را مشاهده کنند. یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد ، آسانسور نصب شده جداگانه است که افراد را قادر می سازد بدون هیچ مشکلی به استخر دسترسی پیدا کنند ، این یک ویژگی نادر در سرویس مهمان نوازی میان رده می باشد. همپتون توسط هیلتون آل بارشا همچنین یک شاتل روزانه رایگان به ساحل ارائه می دهد.


رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
دومین همپتون توسط هیلتون در دبی افتتاح می شود دومین همپتون توسط هیلتون در دبی افتتاح می شود
مطالب مرتبط