05137505

سفر لوکس را چگونه تعریف می کنید؟

112 30 شهریور 1398
سفر لوکس را چگونه تعریف می کنید؟
سفر لوکس را چگونه تعریف می کنید؟

هنگامی که صحبت از سفر لوکس می شود، رستوران ها ، هتل ها و اپراتورهای تور در سراسر جهان به طور فزاینده خدمات خود را بهبود می بخشند تا تجربیات بی نظیری را به مشتریان خود ارائه دهند. اما دقیقا سفر لوکس را چه چیزی تعریف می کند؟ با یه جا دیگه همراه باشید.

خوب تعریف سفرهای لوکس چگونه است ؟

سفر لوکس یک نفر، سفر معمولی برای فرد دیگری محسوب می شود. این بدان معناست که دیدگاه مردم نسبت به آنچه سفر لوکس است می تواند بسیار متفاوت باشد.
بنابراین ، سفرهای لوکس را چگونه تعریف می کنید؟ برای برخی از مسافران سرویس دستکش سفید (White Glove Services) و یک مستخدم خصوصی، یک سفر لوکس محسوب می شود در حالی که برای سایر افراد مسافرت لوکس یک تختخواب با نمای نفس گیر از یک ساحل یا حتی فرار به یک مکان منزوی و به دور از شهرهای شلوغ و پر سر و صدا است.

 
سفر لوکس

بیشتر ما تجمل گرایی را به چیزهای گرانقیمت ربط می دهیم ، اما برای دسترسی به امکانات پنج ستاره ، نیازی به هزینه بسیار بالا نیست. ترفند این است که یک مقصد مسافرتی را پیدا کنید که امکان تعطیلات لوکس را فراهم کرده و در عین حال شرایط ارزشمندی را نیز ارائه دهد. اشتباه نکنید ، من نمی گویم ارزان است. ارزان دارای ارتباط قوی با کیفیت پایین است و قطعاً آن چیزی نیست که در اکثر مقاصد مسافرتی پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال پرتغال کشوری است که می توانید شرایط قیمتی بسیار خوبی را پیدا کنید. شما برای یک سرویس عالی یا کالایی با استانداردهای کیفیت مناسب تهیه شده هزینه می کنید و یا به عبارتی برای پول خود ارزش قائل می شوید.

تعریف دقیق سفر لوکس

یکی از بهترین تعاریف برای سفرهای لوکس توسط جورج مورگان-گرنویل به اشتراک گذاشته شد:
سفرهای لوکس امروزه کمتر با تعداد رشته ها و ستاره های میشلین و بیشتر با دسترسی به افراد ، مکان ها و تجربیات مشخص می شود که نشان دهنده همه چیز معتبر در مورد مقصد است. هیچ انكاری وجود ندارد كه هنوز هم عوامل راحتی اعمال می شوند و استانداردهای بالای اسکان و ناهار خوری همیشه در لیست آرزوهای مسافرتی لوکس قرار خواهد گرفت. با این حال ، مسافر لوکس امروزی بیشتر از گذشته به دنبال درک عمیق و غوطه وری در فرهنگ محلی است. مردم فقط نمی خواهند ببینند، آنها می خواهند شرکت کنند. روند فروش نیز بسیار مهم است و در حالی که پیشنهاد آنلاین می تواند از نظر رزرو، مراحل ساده تری داشته باشد، مشتریانی که به دنبال مسافرت تجربی لوکس هستند نیاز به سطح عمیق از دانش و اعتماد در طی فرآیند فروش دارند."

 
سفر لوکس

امروزه ، منظور از سفر لوکس برمی گردد به تجربه خوب در سفر، اصالت مقصد ، تعامل با افراد محلی و در عین حال برنامه ریزی سفر با یک اپراتور تور است که الهام بخش دارای اعتماد به نفس ، حرفه ای و درک نیازهای مسافرتی است.

اگر به دنبال سفر لوکس هستید ، احتمالاً برنامه ای را پیدا خواهید کرد که مناسب سفرهای مسافرتی شما در برنامه های مسافرتی لوکس باشد. و البته ، شما همیشه می توانید هر چیزی را که می خواهید متناسب با نیاز خود تغییر دهید ، اصلاح کنید.

به یاد داشته باشید که این سرویس می تواند یک تجربه لوکس را ایجاد کرده یا از بین ببرد. حتماً نظرات اپراتورهای تور ، هتل ها و رستوران هایی را که در نظر گرفته اید بخوانید. این ترجیحی و تأثیرگذارترین جنبه برنامه ریزی و تصمیم گیری در تعطیلات مسافران است.

امسال کمی لوکس گرایی را به تعطیلات خود اضافه کنید ، شما سزاوار آن هستید !


بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید
سفر لوکس را چگونه تعریف می کنید؟ سفر لوکس را چگونه تعریف می کنید؟
مطالب مرتبط