05137505

تور پاییزی 98 در آسیا

215 17 مهر 1398
تور پاییزی 98 در آسیا
تور پاییزی 98 در آسیا
پاییز، احتمالاً هنوز بهترین فصل است. 
 امسال، می توانید تور پاییزی 98 را در این فصل جذاب که زیباترین تغییرات در طبیعت به ارمغان آورده می شوند، برگ ها خشک شده و کل منظره به طور ناگهانی در رنگ های مختلف رنگ آمیزی می شود، تجربه کنید.
احتمالاً همه ما تجربه پاییزی بی نظیر را با تحسین کردن شاخ و برگ درختان و پریدن روی انبوهی از برگ های افتاده از درخت، در رویا دیده ایم. اگرچه اروپا به عنوان مقصد ایده آل پاییزی به نظر می رسد، اما شاید لازم نیست بیش از حد به دنبال این تجربه باشیم. در حقیقت، مکان های بسیاری در آسیا وجود دارد که منظره پاییزی زیبایی دارند. در اینجا برخی از بهترین نقاط برای بهترین تجربه از تور پاییزی 98 را برایتان شرح می دهیم.
طبیعتاً، وقتی در تعطیلات دور هستید، باید هتلی برای خود تهیه کنید. ما قطعاً توصیه می کنیم هتل خود را قبل از موعد برنامه ریزی و رزرو کنید. می توانید با سایت یه جا دیگه همراه باشید. این سایت، قیمت ها را از تمام سایت های برتر سفر مقایسه می کند تا شما تجربه سفری شیرین و ارزان قیمت را در تور پاییزی 98  داشته باشید. 
با تمام این پس اندازها، می توانید در مقصد هزینه بیشتری را خرج کنید! در اینجا  پیشنهادهایی را برای سفر شما ارائه داده ایم که می توانید پس از تحسین این منظره های پاییزی در آن ها بمانید و تور پاییزی 98 دلنشینی را تجربه کنید.

تور پاییزی 98 در ژاپن

معبد Komyoji کیوتو مکانی عالی برای تور پاییزی 98 شما

 

تور پاییزی 98 با معبد کمیوجی کیوتو در ژاپن

حتماً معبد Komyoji را در کیوتو کشف کنید، این معبد، یک جاذبه توریستی بسیار جذاب است که به عنوان یک مکان دیدنی برای مشاهده برگ های پاییزی خودنمایی می کند. به این معبد، مِیبل گفته می شود، این منطقه از صدها درخت افرا خیره کننده پر شده است که با رنگ های جذاب از پاییز استقبال می کنند.
پیشنهاد سایت یه جا دیگه به شما گذراندن وقت خود  صرف یادگیری در مورد فرهنگ سنتی بودایی و غوطه ور شدن در محیط دل انگیز پاییزی است.

تور پاییزی 98 در پارک نارا

 

تور پاییزی 98 در پارک نارای ژاپن

پارک نارا یک مکان گردشگری مورد علاقه عالی در طول سال است، اما در پاییز فوق العاده خیره کننده و مناسب برای شماست. با شروع تغییر رنگ درختان، پارک به یک زمین بازی رنگی برای بازدید کنندگان و گوزن های شایان ستایش که در آنجا ساکن هستند، تبدیل شده است.
دیدن این حیوانات با ارزش در محیط طبیعی خود باعث زیبایی پارک و یک تجربه پاییزی عالی برای شما می شود. حتی می توانید به آهوها نزدیک شوید و از آن ها تغذیه کنید، اما حتماً با احتیاط و احترام با آن ها رفتار کنید.

دره Kurobe، بخشداری Toyama

 

دره کوروب، بخشداری Toyama در ژاپن

برای داشتن راهی پویاتر برای لذت بردن از شاخ و برگ های پاییزی در تور پاییزی 98، روی راه آهن کوروب رفته و از تماشایKurobe و رودخانه لذت ببرید. این عمیق ترین تنگه V شکل در کل ژاپن است و این راه آهن بهترین راه برای کشف شگفتی طبیعت است.
با دیدن رنگ های پر جنب و جوش محیط پیرامون، از سفر خود لذت ببرید و استراحت کنید و فراموش نکنید که یک عکس از این منظره زیبا بگیرید!

تور پاییزی 98 با خیابان Metasequoia Namiki در شیگا

 

تور پاییزی 98 با خیابان متاسکویانامیکی در شیگا

آیا این مانند یک صحنه زیبا از یک فیلم نیست؟ خیابان Metasequoia Namiki، به عنوان یکی از مشهورترین نماهای درخت کنار جاده ژاپن، مورد استقبال قرار گرفته است و علت مورد استقبال قرار گرفتن آن این است که این جاده مستقیم 2.4 کیلومتری تقریباً 500 درخت Metasequoia دارد که  مرتب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
شاخه های درخت، گسترش یافته و یک سایبان خیره کننده را بر روی جاده شکل می دهند و فضایی رویایی ایجاد می کنند. یک اوقات فراغت زیبا را در تورپاییزی 98 خود تجربه کنید و  رنگ های گرم پاییز و برگ های رنگارنگ آن را تحسین کنید!

تور پاییزی 98 در کره

جاده درخت  Asan Gingko در سئول

 

تور پاییزی 98 با جاده درخت آسان کینگ در سئول کره

ژاپن تنها کشور با چشم اندازهای شگفت انگیز درخت کنار جاده در فصل پاییز نیست - در کره، جاده درخت Asan Gingko دارای مجموعه ای از درختان محکم است که در فصل پاییز سایه ای فریبنده از طلای زرد را ایجاد می کنند. با پیشرفت فصل، گردشگاه به طور کامل توسط این برگ های زیبا پوشانده می شود و بنابراین مناسب برای تور پاییزی 98 شما می شود.

Deoksugung Doldam-gil در سئول

 

تور پاییزی 98 با دئوک سوگونگ دلدم کیل در سئول

Deoksugung Doldam-gil یا جاده سنگ دیواره ای کاخ دئوک سوکونگ، آمیختگی کاملی از شهرنشینی و طبیعت است. با 900 متر طول، این جاده پیوندی میان فشار زندگی شهر و آرامش محیط ایجاد می کند.

در مجاورت، درختانی واقع شده است که سایه های شعله مانند زردآبی و زرد طلایی را ایجاد می کنند، که کل منطقه را زنده می کند و مکان مناسبی برای تور پاییزی 98 برای شما ایجاد می کنند. اگر به دنبال قطعه ای از طبیعت هستید بدون اینکه خیلی خیلی دور از شهر بروید، این مکان برای شماست.

پارک ملی Naejangsan

 

تور پاییزی 98 در پارک ملی نایژانسان در کره

از یک روز زیبا در پارک ملی Naejangsan در تور پاییزی 98 لذت ببرید، که از آن به عنوان بهترین مکان در کره برای دیدن شاخ و برگ های پاییزی یاد شده است. این خانه با کوه Naejangsan، آبشارها و دریاچه های مختلف ، مملو از عناصر طبیعی است که در مجموع  یک فضای آرامش بخش را ایجاد می کنند.
یک مکان خصوصی را در پارک پیدا کنید و تمام روز را در تماشای منظره جادویی پاییز بگذرانید، شکی نیست که احساس رضایت و آرامش را به شما منتقل می کند.

جزیره نامی در چونچئون

 

تور پاییزی 98 در جزیره نامی در چونچئون

ما نمی توانیم بدون صحبت در مورد جزیره نامی در مورد پاییز صحبت کنیم. هر نوبت از فصل، ظاهر جدیدی را برای این مخفیگاه دور از ساحل به ارمغان می آورد، و پاییز  فریبنده ترین تغییر را ایجاد می کند!
انتظار داشته باشید که کل جزیره رنگ و ترکیبی قابل ستایش داشته باشد و در میان درختان با شکوه با سایه های نارنجی و زرد قدم بزنید. حتی اگر قبلاً از جزیره نامی بازدید کرده باشید، رفتن دوباره در پاییز، یک تجربه کاملاً جدید برای تور پاییزی 98 شماست.
بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

تور پاییزی 98 در چین

سفر به Jiuzhaigou, Sichuan در تور پاییزی 98

 

سفر به جیوژائیگو، سیچوان در تور پاییزی 98

وقتی مردم به چین فکر می کنند، ذهن آن ها تمایل دارد به سمت شهرهای شلوغ پکن و شانگهای سوق پیدا کند. آن ها قطعاً به مناطقی از مناطق شهری مانند Jiuzhaigou فکر نمی کنند که یکی از ذخایر طبیعی و یک پارک ملی است.
در پاییز، رشته کوه ها و جنگل ها با رنگ های قرمز و زرد آتشین زنده می شوند و رودخانه فیروزه ای را کاملاً تکمیل می کنند. طبیعت دست نخورده را در بهترین حالت خود در تور پاییزی 98 خود تجربه کنید و با این رنگ های واضح و عالی، مات و مبهوت شوید!

دیوار بزرگ چین، پکن

 

تور پاییزی 98 در دیوار بزرگ چین، پکن

دیوار بزرگ چین احتمالاً برجسته ترین نماد چین است. این دیوار در مقاطع زمانی مختلف ساخته شده است که اولین آن ها از قرن 7 قبل از میلاد آغاز شده است.
جدا از اینکه یک بنای تاریخی است، این زیبایی این دیوار را تبدیل به مکانی عالی برای لذت بردن از شاخ و برگ های پاییزی  می کند. پیاده روی ممکن است خسته کننده باشد، اما شما با بهترین چشم انداز از منظره های باشکوه کوه ها و جنگل ها پاداش خواهید گرفت.

سفر به پارک معطر هیلز در پکن در تور پاییزی 98

 

سفر به پارک زیبای هیلز در پکن در تور پاییزی 98

برای مشاهده اجمالی از جالب ترین شاخ و برگ های پاییزی، لازم است تا  به پارک Fragrant Hills در پکن بروید. این پارک، به دلیل داشتن بهترین چشم اندازهای برگ های افرا در هنگام تبدیل شدن به رنگ قرمز سیر برای پاییز، از تحسین بین المللی برخوردار است و هر ساله هزاران گردشگر را به سمت خود جلب می کند.
برای به حداکثر رساندن تجربه خود در این پارک شگفت انگیز، تصمیم بگیرید که یک ماشین بگیرید و از تماشای پرندگان در این مکان زیبا لذت ببرید و تجربه خوبی در تور پاییزی 98 خود به دست آورید.

تور پاییزی 98 در تایوان

مزرعه وولینگ، تایچونگ

 

مزرعه وولینگ، تایچونگ در تایوان مناسب برای تور پاییزی 98

مزرعه وولینگ در تایچونگ که در دره آلپ واقع شده است، با کوه های مختلف احاطه شده و از آب و هوای معتدلی برخوردار است. در نتیجه، این شرایط برای ایجاد مناظر کامل پاییزی بسیار ایده آل است - درختان رنگ های متنوعی را به خود می گیرند و در مجموع، منظره کوه را با سایه های چشمگیر رنگ می کنند.
از آنجا که این مکان یک  مزرعه است، بسیاری از درختان میوه نیز وجود دارند که در این زمان شروع به رسیدن می کنند، و حتی ممکن است شما قادر به مزه کردن برخی از سیب های تازه و هلو های آماده در تور پاییزی 98 خود باشید!

مزرعه Fushoushan، تایچونگ

 

مزرعه فوشوشان، تایچونگ در تایوان در تور پاییزی 98

پاییز را در کمال شکوه خود در مزرعه Fushoushan یکی دیگر از مناطق کوهستانی در تائیچونگ سپری کنید. از رنگ های باشکوه شاخ و برگ درختان شیفته شوید و در این مزرعه ی خوش منظره قدم بزنید.
"سه پادشاه Fushoushan" که به سه درخت میوه (گلابی ، هلو ، سیب) در جلوی دفتر مزرعه اشاره می کنند، را از دست ندهید!  هر درخت انواعی از میوه های رنگارنگ و با اندازه های متفاوت دارد، که در طول پاییز رسیده می شوند و می توانید از آن ها نوش جان کنید.

تور پاییزی 98 در ویتنام

دریاچه هوان کیم، هانوی

 

دریاچه هوان کیم، هانوی در ویتنام برای تور پاییزی 98

دریاچه هوان کیم دریاچه ای بسیار زیبا برای مشاهده درتور پاییزی 98 است. این دریاچه با داشتن آب و هوای خنک، نور آفتاب ملایم و آب های شفاف، کانونی برای مردم است تا بتوانند در یک طبیعت دل انگیز، اوقات خوشی را تجربه کنند. 
علاوه بر این، درخت مشهور Barrington Acutangula یک چهره با ابهت بر روی منظره ایجاد کرده است و با سایه های درخشان از رنگ قرمز و زرد رنگ شده است. بسیاری از مردم فقط برای دیدن این صحنه عاشقانه در پاییز اینجا جمع می شوند و شما هم نباید آن را از دست دهید!

بازدید ازMu Cang Chai در تور پاییزی 98

 

بازدید ازموکنگ چای ویتنام در تور پاییزی 98

درک خود را از پاییز در Mu Cang Chai، یک شالیزار برنج در شمال غربی ویتنام به چالش بکشید. به جای سایه های زرشکی معمولی و برگ های در حال سقوط، پاییز اینجا دارای نشاط و زندگی و مناسب برای تور پاییزی 98 شماست. از آنجا که این فصل مربوط به دوره غنیمت ترین برداشت است، محصولات زراعی نیز در شرایط اوج خود قرار دارند.
این شالیزار های برنج، رنگ های مختلفی از رنگ سبز و زرد طلایی را به وجود می آورند، و چشم انداز جذابی را به نمایش می گذارد که در هیچ کجای دنیا قابل تکرار نیست. این منظره در هنگام غروب خورشید به طرز خارق العاده ای جذاب است چون در هنگام غروب، پرتوهای گرم خورشید به روشنایی بیشتر و زیبایی شالیزارهای برنج کمک می کند.

رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
تور پاییزی 98 در آسیا تور پاییزی 98 در آسیا
مطالب مرتبط