05137505

برترین تور های شکم گردی

90 11 مهر 1398
برترین تور های شکم گردی
برترین تور های شکم گردی
جدا از موزه ها و جاذبه ها در سفر برای گردشگران، شکم گردی اکنون یکی از اصلی ترین دلایل سفر به مناطق مختلف جهان است. همه ی ما از غذاخوردن لذت می بریم، پس چرا برای سفر بعدی خود یکی از مقصدهای برتر شکم گردی را انتخاب نکنیم؟
برای بعضی از مردم سفر به منظور شکم گردی چیز عجیبی به نظر می رسد، اما اکثر مردم عاشق غذا خوردن هستند و اینستاگرام باعث شده است تا این اشتیاق را به راحتی به نمایش بگذاریم. انتخاب مقصد گردشگری بر اساس غذاهای محلی، بهانه ای برای دیدن جهان است.

جاذبه های شکم گردی ایرلند 

جاذبه های شکم گردی در بلفاست ایرلند
در ایرلند 30 تور غذایی مختلف وجود دارد که گردشگران می توانند انتخاب های متفاوتی از بین این تور های شکم گردی داشته باشند.
اگر فقط برای یکی از آن ها زمان دارید، افراد محلی به شما تور Taste & Tours در بلفاست را پیشنهاد می دهند. این تور غذایی 4 ساعته، شما را به برخی از بهترین نقاط مرکز بلفاست منتقل می کند. شروع گردش این تور از بازار مشهور خیابان سنت جورج آغاز می شود که در آن جا تولیدکنندگان مواد غذایی محلی را در راه کافه های سنتی مشاهده خواهید کرد. در طول راه، شما با تاریخچه شهر آشنا خواهید شد شما در یکی از برترین رستوران های محله کلیسای جامع به پایان این تور غذایی 4 ساعته خواهید رسید، در پایان بیش از 25 نوع غذا و نوشیدنی مختلف را تست خواهید کرد.

مجموعه هتل های IBEROSTAR

برای دومین سال پیاپی، مجموعه IBEROSTAR مشهورترین سرآشپزهای خود را در تورهای شکم گردی خود جمع آوری می کند. 9 سرآشپز برجسته با مجموع 14 ستاره میشلین در چهار مکان مختلف جامائیکا، مکزیک، کوبا و جمهوری دومینیکن، وعده های غذایی اختصاصی را آماده می کنند.
هر 4 تا 6 وعده غذایی از بهترین مواد غذایی و نوشیدنی های موجود تهیه می شود. این برنامه شکم گردی در اواسط تابستان برگزار می شود پس می توانید برای تور تابستانی خود این مقصد را مد نظر داشته باشید.

پیشنهادهای عامیانه شکم گردی

بهترین مناطق شکم گردی توکیو
اگر نمی خواهید کل زمان سفر خود را صرف شکم گردی و جستجو برای بهترین مقصد برای غذا بگذرانید ، پیشنهاد های عامیانه مردم برای شما بسیار مفید می باشد. در بین این پیشنهادات می توان به تور های نوشیدنی در ونیز، مخلوط غذایی (تاپا) و نوشیدنی پراگ و چک ، ساعات خوشی بعد 5 عصر توکیو، غذا های قومی در گوشه و کنار لس آنجلس و غذا های خیابانی سایگون اشاره کرد.

شکم گردی در دبی

رستوران Mazaher در دبی
دبی دارای بیش از 200 ملیت است و به یکی از مناطق برتر برای شکم گردی تبدیل شده است. با وجود این همه فرهنگ متنوع، تلفیقی از طعم ها را در غذاهای خود دارد، در تور دبی برای همه سلیقه ها تجربه خوبی از شکم گردی به جا می ماند. برخی از رستوران های برتر این شهر، شامل مازاهار که غذاهای معتبر لبنانی را آماده می کند، رستوران ماهی ساحلی که مکانی برای خوردن ماهی تازه از مدیترانه است و رستوران Nobu، (نوبو سرآشپز مشهور، اولین سرآشپز خاورمیانه است که سبک ژاپنی خود را با طعم های عربی آمیخته است) می باشد.

وعده های غذایی دریای نقره ای Silversea

مجموعه غذایی Silversea تنوع زیادی از بین غذا های دریایی و غذاهای معمولی را ارائه می دهد و باعث می شود طعم های بی نظیری از غذاها و نوشیدنی ها را تجربه کنید.
با همکاری Relais & Châteaux، میهمانان غذاهای خوبی از سراسر جهان را می توانند تست کنند. این فقط یک تجربه غذا خوردن نیست، شما تجربه بهترین هنر سرآشپز ها را خواهید چشید. مهم نیست که مقصد کشتی سواری کجا باشد، در هر جا طعم های بی نظیری از غذاها و نوشیدنی ها برایتان فراهم می شود.

بلیط هواپیماجهت خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت کلیک کنید

تورهای شکم گردی Contiki

سال گذشته Contiki،  تور غذای "Munch" را معرفی کرد که در آن مسافران می توانند بهترین غذاهای اسپانیا، فرانسه و ایتالیا را تست کنند. این تور 9 روزه برای 30 نفر برگزار می شود و آن ها در این مدت، این فرصت را می یابند که بهترین ترکیبات موجود در بازارهای محلی و وعده های غذایی را تهیه کنند و حتی نوشیدنی مورد علاقه ی خود را تهیه کنند.

تور های Intrepid Travel

بازار غذا در سئول کره جنوبی
یک شرکت مسافرتی کوچک به نام Intrepid Travel مدتی است که تورهای غذایی برای گردشگران ارائه می دهد و در این زمینه پیشرفت مداوم داشته است. در این شرکت، سفر به کره جنوبی برای شکم گردی یکی از محبوب ترین سفرهاست و جای تعجب ندارد. مرغ سرخ شده کُره ای با یک لیوان سوجو طعم شگفت انگیزی دارد. در این مکان، نه تنها برخی از بهترین غذاها را تست می کنید بلکه یاد می گیرید که چگونه موادغذایی در این کشور تهیه می شود و چگونه می توان غذای سنتی جئون(پنکیک کُره ای) را تهیه کرد.

شکم گردی در باربادوس

فستیوال غذای باربادوس
چرا برای شکم گردی به باربادوس نروید؟ وقتی بدانید که در جشنواره غذای این کشور، بهترین غذاهای موجود را پیدا می کنید. باربادوس به عنوان پایتخت آشپزی کارائیب، شهرت پیدا کرده است. جشنواره ی غذای باربادوس با توجه به سلایق غذایی مهمانان طراحی شده است و خلاقیت های آشپزی از سرآشپزهای بین المللی و محلی در سطح جهانی را در غذاهای خود به نمایش می گذارد. آیا به این نکته اشاره کردیم که عرق نیشکر یکی از اصلی ترین نوشیدنی های این منطقه است.
شما هم چنین می توانید از آشپزهای خبره انتظار داشته باشید که خلاقیت هایی را در پخت غذاها به کار بگیرند و بنابراین شما غذاهایی را تست کنید که هرگز تا به حال نچشیده اید!

شکم گردی درآمستردام

آمستردام از برترین مناطق شکم گردی
بسیاری از مردم، آمستردام را به عنوان یکی از مکان های برتر شکم گردی درنظر نمی گیرند، اما شما از آنچه که این شهر ارائه می دهد قطعاً شگفت زده خواهید شد. تورهای آمستردام، یکی از بهترین تجربیات شما برای شکم گردی خواهد بود. این تور پیاده و همچنین تور با قایق خصوصی، شما را به ده مکان در محله تاریخی جوردان منتقل می کند، مکانی که می توانید تعدادی از غذاهای خوشمزه هلندی را تست کنید.
سفر خوبی داشته باشید. نوش جان!

رزرو هتلجهت رزرو هتل ارزان قیمت کلیک کنید
برترین تور های شکم گردی برترین تور های شکم گردی
مطالب مرتبط